Jak gotują gwiazdy? - specjalny odcinek "Ugotowanych"

Jeśli jest takie miejsce, w którym nawet gwiazdy odkładają wszystkie maski na bok, to jest to z pewnością kuchnia.

Multimedia

W najbliższym odcinku "Ugotowanych" zobaczymy Warszawę w nowej odsłonie! To właśnie tu żyje najwięcej spośród podziwianych, ale też kontrowersyjnych ze względu na zachowanie, osobowości polskiego show biznesu. Już 17 marca będziecie mogli poznać je od kuchni w specjalnym odcinku "Ugotowanych"!

Pierwszy w historii odcinek "Ugotowanych" z udziałem celebrytów to niepowtarzalna okazja poznania domów, fascynacji kulinarnych i sprawdzenia umiejętności czterech polskich gwiazd. Co jedzą, jak gotują i czy potrafią chociaż na chwilę pozostać w cieniu, oddając centrum uwagi swoim gościom? Czy ich medialny wizerunek odpowiada temu, jacy są na co dzień?

Do gwiazdorskiego pojedynku kulinarnego staną: Stefano Terrazzino - rezydujący od 8 lat w Polsce włoski tancerz reprezentujący najwyższą klasę S w stylu latynoamerykańskim, który po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" został okrzyknięty prawdziwym macho z polską wrażliwością i włoskim temperamentem. Małgorzata Potocka - charyzmatyczna, pełna energii i pasji, słynąca ze swych kontrowersyjnych stylizacji producentka, reżyserka i aktorka. Anna Wendzikowska - piękna dziennikarka, aktorka, felietonistka, która dzięki swoim wywiadom pozwala przybliżyć się do największych gwiazd światowego formatu oraz Maciej Zień - jeden z najwybitniejszych polskich projektantów, w którego sukniach od lat dumnie prezentują się gwiazdy polskiego show biznesu.

W programie poznacie tradycyjne, rodzinne, smaki Stefano Terrazzino. Dowiecie się, co jest niezbędnym składnikiem każdego dania Małgorzaty Potockiej, czym zaskoczył swoich gości Maciej Zień oraz jaki element kuchni Ani Wendzikowskiej wystąpił w roli głównej podczas jej kolacji.

Kto urzeknie gościnnością? Kto stworzy prawdziwą domową atmosferę? Kogo zjedzą emocje i własny perfekcjonizm? I czyja kolacja okaże się być niepowtarzalną kombinacją wyjątkowych smaków, emocji i niezapomnianych przeżyć? To trzeba zobaczyć! Specjalny odcinek "Ugotowanych" już 17 marca, w niedzielę o godz. 18.00!

Źródło: TVN

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×