Jak mama Michała Piroga dowiedziała się, że jej syn jest GEJEM?

Mama Michała Piroga miała początkowo trudności z zaakceptowaniem orientacji seksualnej syna, którego przyłapała na kanapie z innym chłopakiem.

Multimedia

Dla mamy Michała Piroga odkrycie, że syn jest gejem, było trudnym doświadczeniem. W wywiadzie dla "Vivy" zdradziła, jaka sytuacja umocniła ją w przekonaniu, które miała od dłuższego czasu, że jej syn jest homoseksualistą. Chodzi o moment, gdy przyłapała go z innym chłopakiem na okazywaniu sobie czułości.

Anna: Zawstydziłam się chyba bardziej niż on. Uciekłam. Michał miał wtedy 18 lat i ja już od jakiegoś czasu podejrzewałam, że jest homoseksualistą. A ta sytuacja tylko potwierdziła moje przypuszczenia. Próbowałam z nim na ten temat rozmawiać, ale jakoś mnie zbył.

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ PIRÓG MÓGŁ STRACIĆ PRACĘ PRZEZ... ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ! MICHAŁ PIRÓG UJAWNI, KTÓRZY POLITYCY SĄ GEJAMI?!

Michał: Wcale cię nie zbyłem. Pytałaś mnie, czy wolę chłopców, czy dziewczyny, a ja odpowiadałem, że chłopców. A ty mówiłaś, że ze mną nie można poważnie porozmawiać. Ty chyba chciałaś, żebym usiadł przed tobą załamany i powiedział, że nie wiem, co mam robić, że to dla mnie straszny dramat. Chciałaś, żeby to był dla mnie problem. A nie był. Wolę chłopców i już. Anna: W pewnym momencie ja sama się pogubiłam. Zawsze otaczał cię wianuszek dziewczyn. Widywałam cię, jak idziesz roześmiany z koleżanką, trzymacie się za ręce. Twoje koleżanki wyznawały mi miłość do ciebie. A tu nagle ta kanapa i ty z tym chłopakiem.

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ PIRÓG ZDRADZA, CZY MATEUSZ DAMIĘCKI JEST GEJEM KTO JEST NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYM GEJEM W POLSCE WG MICHAŁA PIROGA? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • jola (gość)

    szkoda go nie w moim typie

    25.04.2014 07:31
  • aaaa (gość)

    Dymał tatusia?

    24.04.2014 19:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×