Jak Marcjanna Lelek trafiła do serialu "M jak miłość"?

Marcjanna Lelek, która od ponad 10 lat wciela się w rolę Natalii w "M jak miłość" zdradziła, jak trafiła do serialu.

Multimedia

19-letnia Marcjanna Lelek znana jest przede wszystkim fanom serialu "M jak miłość", w którym wciela się w rolę Natalii Mostowiak. Dziewczyna od dzieciństwa związana jest z telewizją, na swoim koncie ma epizody w "Plebanii", "Na Wspólnej" czy "Samym Życiu". Jak to się stało, że ponad 10 lat temu zacząła grać w "M jak miłość"?

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" - NATALIA W CIĄŻY Z NAUCZYCIELEM! MAREK ZOSTANIE DZIADKIEM! "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1046, 10.03.2014, TVP2. ROCZNICA ŚLUBU MOSTOWIAKÓW! NATALIA UJAWNIA, ŻE JEST W CIĄŻY!

- Moja przygoda z serialem rozpoczęła się w wieku 8 lat, gdy tuż po zawodach łyżwiarskich zostałam przekupiona przez mamę batonikiem i udałam się na casting. Poproszono mnie, bym odegrała scenę "biednej, zmęczonej i nieszczęśliwej" dziewczynki. Byłam po wyczerpującej jeździe na łyżwach i bez trudu spełniłam postawione mi zadanie. Dostałam się do drugiego etapu, gdzie wybrano mnie do serialu - opowiedziała Marcjanna Lelek w wywiadzie dla Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×