Jak Michał Szpak wspomina udział w "Tańcu z gwiazdami"?

Michał Szpak, który wziął udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami", bardzo dobrze wspomina udział w show, choć przyznał, że są rzeczy, których żałuje.

Multimedia

Michał Szpak, który w 13. edycji "Tańca z gwiazdami" w parze z Pauliną Biernat zajął 5. miejsce, bardzo dobrze wspomina swój udział w show. W wywiadzie dla Pudelek.tv wyznał jednak, że żałuje, że "nie poszedł na całość".

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ SZPAK NAGRAŁ EROTYCZNY TANIEC DLA FANKI! [WIDEO] MICHAŁ SZPAK ĆWICZY Z TRENEREM PERSONALNYM [WIDEO]

- Dla mnie było wielkim zaskoczeniem, że Taniec z Gwiazdami będzie w Polsacie. Osobiście wspominam "Taniec" bardzo, bardzo fajnie. Żałuję tylko jednego, że nie zrobiłem tam tego, co naprawdę czułem. Miałem takie chęci, żeby wyjść w sukience albo w szpilach, może jakiś body painting. Chciałem zrobić ogromne show. Teraz z perspektywy czasu żałuję, że nie poszedłem na całość - wyznał Michał Szpak. CZYTAJ TAKŻE: WSZYSCY ZWYCIĘZCY "TAŃCA Z GWIAZDAMI"! [GALERIA] "TANIEC Z GWIAZDAMI" BĘDZIE EMITOWANY W PIĄTKI O 20 NA POLSACIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×