Jak Natalia Siwiec ocenia swój występ w odc. 3 "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Natalia Siwiec, której taneczne popisy nie wzbudzają zachwytu jury, po ostatnim odcinku show przyznała, że jest zła na siebie, bo na parkiecie zżera ją stres.

Natalia Siwiec, która w dwóch odcinkach "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zdobyła łącznie mniej punktów niż Joanna Moro po jednym tańcu, opowiedziała, z czego prawdopodobnie wynikają jej słabe występy na parkiecie.

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC Z TEŚCIAMI W PROGRAMIE "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"! [ZDJĘCIA] "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 3. ODPADŁA PARA ANTEK KRÓLIKOWSKI I KAMILA KAJAK!

- Tańczyło mi się dosyć dobrze, ale dużo gorzej niż na próbach. Chyba kolejny raz mnie stres zjadł. Po raz kolejny pomyliłam dużo kroków. Jestem na siebie wkurzona, na nikogo więcej i po prostu nie mogę sobie tego darować. Nie wiem, jak to robić, żeby było inaczej - powiedziała Natalia Siwiec w rozmowie z Plotek.pl. - Jest bardzo ciężko zapamiętać kroki, ruszać się, ruszać nogami odpowiednio, rękami. Naprawdę, to jest zupełnie coś innego. Nie da się tego do niczego porównać - dodała modelka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×