Jak Pakosińska wyleciała z Kabaretu Moralnego Niepokoju?

- Występujesz albo wylatujesz - usłyszała Katarzyna Pakosińska przed jednym z występów Kabaretu Moralnego Niepokoju. No, i musiała znaleźć inny pomysł na swoje życie zawodowe...

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

PAKOSIŃSKA W TAŃCU Z GWIAZDAMI? PAKOSIŃSKA DOSTANIE PROGRAM W TVN STYLE

Okazuje się, że Pakosińska straciła pracę w kabarecie, ponieważ trudno jej było pogodzić obowiązki zawodowe z macierzyństwem. W rozmowie z "Wysokimi obcasami" Pierwsza Śmieszka Rzeczpospolitej ujawniła kulisy rozstania z Kabaretem Moralnego Niepokoju.

Głównym powodem, był pęd jej kolegów do zarabiania pieniędzy, czyli występowania gdzie się da i kiedy się da. Pakosińska ma jednak córkę i - jak zapewnia - nie zamierzała spędzać życia w busie. Kiedy pojawił się dodatkowy koncert, koledzy chcieli grać, ona zająć się córką.

CZYTAJ TAKŻE:

PAKOSIŃSKA ODESZŁA Z KABARETU MORALNEGO NIEPOKOJU KTO ZERKAŁ W DEKOLT PAKOSIŃSKIEJ?

 • Dziecku kończyły się ferie. Nowy plan lekcji. I musiałam to ogarnąć. Miałam wyliczone, że wrócę z trasy i zajmę się Mają. Ten dodatkowy występ w Bydgoszczy komplikował sprawę. Bez żadnych wstępów usłyszałam: - Występujesz albo wylatujesz. No i wyleciałam - powiedziała Pakosińska.

Następczynią Pakosińskiej w zespole będzie Agata Załęcka, która pojawiała się na scenach teatrów muzycznych oraz w telewizji - poinformował "Fakt".

Komentarze

Skomentuj
 • ten (gość)

  wzioł bym cie

  10.03.2018 16:51
 • smutny (gość)

  Cholernie szkoda ale dzięki za tyle radości co dałaś

  16.02.2018 12:36
 • suzi (gość)

  Jeśli ci faceci mieli czelność postawić takie ultimatum, to... machnij ręką... burek z nimi tańcował. A jeszcze do tego takie załatwienie sprawy, no nie ma wyjścia... burek też chyba nie bedzie chciał z nimi tańcować... mmm... madry piesio.

  Już Cię widziałam tu i ówdzie. Dużo lepiej się prezentujesz bez tych ogonów. Powodzenia, ale takiego, żeby mieli czego zazdrościć, bo żałować to już żałują, wiem coś o tym.

  06.09.2011 11:20
 • polo (gość)

  Znakomita artystaka okazuje się też wspaniałą matką. Pan Kasiu, KMN bez Pani, to już nie ten kabaret. Sukcesów moc !

  05.09.2011 22:16
 • as (gość)

  lecz jak piękna Pakosa... hej

  05.09.2011 17:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×