"Jak pokochałam gangstera". Co Sebastian Fabijański myśli o Michale Wiśniewskim? Siostra aktora jest w związku z Xavierem Wiśniewskim

Jak się okazało, Siostra Sebastiana Fabijańskiego i Xavier Wiśniewskiego od wielu miesięcy tworzą parę. Aktor przyznał, co myśli o synu Michała i tej relacji. Otwarcie powiedział również o samym piosenkarzu.

Multimedia

Sebastian Fabijański, które możemy od niedawna oglądać w filmie "Jak pokochałam gangstera", tworzy udany związek z jedną z najbardziej znanych polskich influencerek – Maffashion. Para doczekała się również syna. Jak się niedawno okazało, Sebastian nie jest jedyną osobą ze swojej rodziny, która związała się z osobą z show-biznesu. Portal Pudelek poinformował ostatnio, że jego młodsza siostra od wielu miesięcy spotyka się z synem Michała Wiśniewskiego – Xavierem. Fabijański powiedział, co uważa o tej relacji oraz samym piosenkarzu.

Lena Katlik napisała książkę o patologiach w polskiej piłce nożnej. Film na jej podstawie nakręci Sebastian Fabijański!Zobacz więcej

Co Fabijański o Michale Wiśniewskim?

Sebastian Fabijański opowiedział więcej o związku jego siostry portalowi Jastrząb.pl. Syn Michała Wiśniewskiego i Weronika Fabijańska poznali się na zajęciach tanecznych, a nie na czerwonych dywanach. Aktor powiedział, że bardzo cieszy się ich szczęściem. Dodał, że może normalnie porozmawiać z Xavierem, co nie jest częste wśród ludzi w jego wieku. Celebryta odpowiedział też na pytanie o perspektywie ich ślubu i połączenia znanych rodzin.

Ja się cieszę z tego, że moja siostra ma fajnego chłopaka. A to, czy nasze rodziny się połączą, ja jestem ostatni od takich więzów. To jest bardzo indywidualne, jak patriotyzm. To powinno być lokalne, między ludźmi, a nie że rodziny się łączą. A ja podchodzę z dużą dozą sceptycyzmu – przytacza portal Pudelek.

Aktor powiedział również, co uważa o Michale Wiśniewskim. Sebastian przyznał, że jego sława mu nie imponuje. Sam żyje w świecie show-biznesu.

A to, że ten pan ma czerwone włosy i jest sławny, to mnie nie interesuje. Nie lubię też, jak ludzie mnie tak traktują. W bezpośrednim kontakcie nie robię wokół siebie aury, że jestem "tym Fabijańskim". Nabijam się z tego i to prowokuję – słowa aktora, które podaje Pudelek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×