"Jak pokochałam gangstera". Kim jest Tomasz Włosok? Wszystko, co wiadomo o gwiazdorze hitu Netfliksa!

Tomasz Włosok mimo młodego wieku posiada całkiem imponujące portfolio ról filmowych i serialowych. Możemy go oglądać zarówno w polskich serialach, jak i w produkcjach Netfliksa. Karierę tego aktora niewątpliwie warto śledzić!

Multimedia

Tomasz Włosok - kim jest młody polski aktor?

Tomasz Włosok to niezwykle wszechstronny młody polski aktor. Możemy oglądać go zarówno w polskich serialach, jak i produkcjach Netfliksa. Tomasz Włosok urodził się 13 października 1990 roku w Warszawie. W 2016 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Jego debiut teatralny miał miejsce w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, gdzie zagrał Antona w sztuce "Proca" w reżyserii André Hübnera-Ochodlo.

"Jak pokochałam gangstera". Film o słynnym polskim gangsterze już na Netflix! Będzie hit na miarę "Jak zostałem gangsterem"?Zobacz więcej

Chociaż Tomasz Włosok jest ledwo po trzydziestce, jego portfolio pełne jest ciekawych ról filmowych i serialowych. Możemy go oglądać między innymi w "Jestem mordercą", "Na noże", "Wojennych dziewczynach", "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", "Diablo. Wyścig o wszystko", "Stuleciu winnych" czy serialu "Osiecka". Na początku 2022 roku swoją premierę miał film "Jak pokochałam gangstera", w którym Włosok zagrał główną rolę. Film opowiada historię jednego z najbardziej znanych polskich gangsterów - chłopaka z nieposkromionym apetytem na sukces, który specjalizuje się w nielegalnym imporcie samochodów do Polski. Gigantyczne pieniądze, budowa samochodowego imperium, spektakularna ucieczka z więzienia. Jego życie to ciągła jazda bez trzymanki, która pokazuje jak wiele trzeba poświęcić, żeby móc pozostać sobą.

Widzowie podzieleni po premierze. Film jest za długi? Zobacz więcej

W 2020 roku Włosok zdobył Złotego Lwa na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w kategorii Najlepsza drugoplanowa rola męska za występ w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Tomasz Włosok jest w związku z aktorką Malwiną Buss. W 2019 roku para doczekała się narodzin córki. Aktor jest aktywny w mediach społecznościowych, między innymi na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 70 tysięcy osób.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×