"Jak pokochałam gangstera" najpopularniejszą nieanglojęzyczną produkcją Netfliksa! Film doskonale sobie radzi w wielu krajach

Film "Jak pokochałam gangstera" od momentu premiery zdobywa coraz większą popularność. Dotyczy to nie tylko Polski. Produkcja doskonale sobie radzi w wielu krajach!

Multimedia

"Jak pokochałam gangstera" najpopularniejszą nieanglojęzyczną produkcją

Film "Jak pokochałam gangstera" odnosi od chwili premiery jeden sukces za drugim. Od kilkunastu dni jest najpopularniejszą produkcją dostępną na Netfliksie w Polsce, ale to nie wszystko. Obecnie króluje również w zestawieniu najpopularniejszych produkcji nieanglojęzycznych na Netfliksie. Zestawienie opiera się o liczbę godzin, przez którą oglądano dany film lub serial w ciągu miesiąca od premiery na całym świecie.

Kim jest Tomasz Włosok? Wszystko, co wiadomo o gwiazdorze hitu Netfliksa!Zobacz więcej

Dodatkowo, wynik filmu "Jak pokochałam gangstera" jest naprawdę imponujący. Produkcja była oglądana przez ponad dwa razy więcej godzin niż włoska "Kolacja dla czworga", która uplasowała się na drugiej pozycji w rankingu. To wciąż nie koniec sukcesów popularnego polskiego filmu.

Film "Jak pokochałam gangstera" znalazł się światowym rankingu NetflixaZobacz więcej

"Jak pokochałam gangstera" znajduje się w zestawieniach dziesięciu aktualnie najpopularniejszych produkcji w wielu krajach. Na czwartą pozycję film trafił na Ukrainie, w Bułgarii, Chorwacji czy Belgii, z kolei na szóstą w Izraelu oraz Irlandii. Dziewiąte miejsce zdobył w Argentynie, Nigerii i w Dominikanie. Największy sukces poza Polską twórcy odnieśli na Malcie i na Słowacji - w rankingach dotyczących tych krajów film "Jak pokochałam gangstera" zdobył zaszczytne drugie miejsce!

Zobacz galerię

Widzieliście już "Jak pokochałam gangstera"? Jak wrażenia?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×