jak pokochałam gangstera

Filmy gangsterskie to nie tylko "Krime Story. Love Story". Zobacz nasz wielki przegląd! Te produkcje odkryją przed tobą gangsterski świat

"Krime Story. Love Story" ostatnio króluje na Netflixie. Polski film opowiadający historię z gangsterami na pierwszym planie przyciąga wielu widzów. Jeżeli czujesz niedosyt po obejrzeniu tej produkcji lub chcesz zobaczyć coś w podobnym klimacie, to nasze zestawienie jest właśnie dla ciebie. Koniecznie zobacz naszą galerię, bo filmy gangsterskie to nie tylko "Krime Story. Love Story".

20.05.2022Krime Story. Love Story

"Jak pokochałam gangster". Film o polskim gangsterze cieszy się zainteresowaniem także za granicą. Znalazł się w światowym rankingu Netflixa

"Jak pokochałam gangstera" cieszy się sporym zainteresowaniem wśród polskich użytkowników Netflixa. Jedni twierdzą, że film jest świetny. Pojawiają się także różne głosy krytyki. Teraz nową produkcję Macieja Kawulskiego ogląda wielu zagranicznych widzów. To dlatego znalazła się ona w TOP 10 Netlixa filmów nieanglojęzycznych.

13.01.2022Jak pokochałam gangstera

"Jak pokochałam gangstera". Julia Wieniawa przedstawiła fanom Nikitę. "Pierwsze skojarzenie: galerianka"

Julia Wieniawa to jedna z bardziej zapracowanych polskich celebrytek. Aktorka, piosenkarka i business-woman od paru sezonów dosłownie "wyskakuje" z lodówki, angażując się w dziesiątki projektów. Gwiazda pochwaliła się efektami pracy nad najnowszym filmem, "Jak pokochałam gangstera". Niestety, fani w dużej mierze nie docenili charakteryzacji.

05.01.2022Jak pokochałam gangstera

"Jak pokochałam gangstera" [RECENZJA]. Film o słynnym polskim gangsterze już na Netflix! Będzie hit na miarę "Jak zostałem gangsterem"?

"Jak zostałem gangsterem" to film Macieja Kawulskiego, który podbił kina na początku 2020 roku, a następnie stał się streamingowym hitem. Nic więc dziwnego, że kolejnym obrazem z cyklu zainteresowała się platforma Netflix, licząc, że i tym razem będzie przebój. Jak prezentuje się film "Jak pokochałam gangstera"? Sprawdziliśmy!

05.01.2022Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×