"Jak poślubić milionera". Justyna Steczkowska w komedii romantycznej! Będzie rywalizować z Małgorzatą Sochą?

Justyna Steczkowska w obsadzie nowej komedii romantycznej pt. "Jak poślubić milionera"! Na ekranie towarzyszyć jej będą m.in. Małgorzata Socha i Mikołaj Roznerski. Kogo zagra popularna wokalistka?

Multimedia

Justyna Steczkowska w komedii romantycznej!

Rozpoczęły się prace na planie nowej polskiej komedii romantycznej pod roboczym tytułem "Jak poślubić milionera". Główną rolę gra w niej Małgorzata Socha, ale wiadomo już, że na ekranie pojawi się także Justyna Steczkowska! Kogo zagra?

Inga weźmie ślub w nowym sezonie? Zobacz Malgorzatę Sochę w sukni ślubnej!Zobacz więcej

Najprawdopodobniej Steczkowska wcieli się w rolę piosenkarki. Gwiazda chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami i filmami z planu. W jednym z postów wyśmiała nawet wizerunek diwy, z którym od lat jest kojarzona.

Zestarzałam się, czekając na swoją scenę w filmie. Tak to już bywa na planach filmowych. Współczuję aktorom. Dobrze, że jestem diwą

Przypomnijmy, że nie jest to debiut aktorski Justyny Steczkowskiej. Wcześniej pojawiła się już w filmie "Billboard" Łukasza Zadrzyńskiego, miniserialu "Zaklęta" oraz "Kanadyjskie sukienki". Z kolei w melodramacie Magdaleny Łazarkiewicz "Na koniec świata" zagrała postać Teresy u boku Aleksandra Domogarowa. Premiera "Jak poślubić milionera" zaplanowana jest na listopad 2019 r.

Justyna Steczkowska, Ewa Farna, a nawet Joanna Kulig - kto zaczynał karierę w kultowym programie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 345lich (gość)

    Też tak myślę

    02.08.2019 18:47
  • Max (gość)

    🤔 z naturalnie piękną Małgorzatą Sochą ta plastikowa lala Justyna szans nie ma.

    01.08.2019 16:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×