"Jak poślubić milionera". Maffashion i Małgorzata Foremniak w obsadzie filmu?! Mogą namieszać!

Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie z planu, na którym pozuje razem z Maffashion i Małgorzatą Foremniak! Dziewczyny pracują teraz zapewne nad filmem "Jak poślubić milionera"! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

Lato to bardzo intensywny okres dla aktorów, którzy większość czasu spędzają na planach filmów i seriali. Nie inaczej jest w przypadku Małgorzaty Sochy, która niedawno zakończyła zdjęcia do nowych odcinków serialu "Przyjaciółki", a obecnie pracuje na planie filmu "Jak poślubić milionera"!

Justyna Steczkowska w komedii romantycznej! Będzie rywalizować z Małgorzatą Sochą?Zobacz więcej

Aktorka podzieliła się ostatnio nowym zdjęciem, na którym pozuje razem z Małgorzatą Foremniak i Maffashion! Dziewczyny znajdują się prawdopodobnie w luksusowym sklepie odzieżowym:

Na razie nie wiadomo, w jakie rolą wcielą się Foremniak i Maffashion. Stylistka i blogerka modowa zagra w filmie po raz drugi. Wcześniej wcieliła się w rolę Kasi w "Planecie singli 2". W roli głównej w filmie "Jak poślubić milionera" wystąpi Małgorzata Socha. Oprócz niej na ekranie zobaczymy także Justynę Steczkowską, Anitę Sokołowską i Michała Czarneckiego.

Premiera nowej komedii romantycznej zaplanowana jest na listopad 2019 roku!

Polska aktorka uderzona w twarz w Bollywood! "Nikt jeszcze mnie tak mocno nie uderzył"Zobacz więcej

Zobacz galerię

*Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×