Jak potoczyła się kariera Małgorzaty Kożuchowskiej po "Kilerze"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o braku propozycji filmowych oraz o tym, jak wyglądało jej życie po zagraniu w "Kilerze". Zaznaczyła, że przestoje nigdy nie były totalną pustką prowadzącą do frustracji.

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska jest obecnie na szczycie popularności. Swego czasu każdy kojarzył ją głównie z rolą Hanki z "M jak miłość", ale jak się okazało, odejście od niej było strzałem w dziesiątkę. Teraz aktorka gra Natalię Boską w popularnym serialu "Rodzinka.pl" oraz główną bohaterkę, Monikę Borecką w nowym serialu TVN "Druga szansa".

CZYTAJ TAKŻE:

KOŻUCHOWSKA I ŚWIDERSKI BYLI JUŻ PARĄ! PAMIĘTACIE ICH W "TYLKO MIŁOŚĆ"? [ZDJĘCIA]
"DRUGA SZANSA". MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA HANDLUJE PROCHAMI? [ZDJĘCIA]

W 1997 r. Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w jednej z kultowych już komedii Juliusza Machulskiego, "Kiler", a następnie w równie udanej kontynuacji, "Kiler-ów 2-óch". Zagrała dziennikarkę Ewę Szańską, która związała się z głównym bohaterem, Jurkiem Kilerem (Cezary Pazura). Jak wyglądało życie aktorki po tym sukcesie? Czy był moment w jej karierze, kiedy nie dostawała propozycji filmowych? - Były propozycje powielające to, co przed chwilą robiłam, a chciałam robić inne rzeczy, chciałam grać różne role - zaznaczyła.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×