Jak Rafał Maserak motywuje Marcelinę Zawadzką w "Tańcu z gwiazdami"? [ZDJĘCIA]

Marcelina Zawadzka była Miss Polonia, a obecnie jedna z faworytek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” coraz lepiej radzi sobie w programie. Od trzech odcinków jej noty od jury osiągają wysoki pułap, co najmniej 35 punktów. Ma szansę na zwycięstwo?

Multimedia

Ostatni odcinek był najlepszy dla Marceliny i jej partnera tanecznego Rafała Maseraka. Para za dwa tańce zebrała od jury aż 43 punkty i w ocenie tego grona była najlepsza. Czy to efekt morderczego treningu z Rafałem?

  • Rafał rzadko mnie chwali, dlatego jestem w szoku, ze jury tak docenia moje starania i wysiłki. Czasem czuję, ze dobrze nam poszło, ale Rafał mówi mi to dopiero pod koniec odcinka, choć wie że dałam z siebie 100% – mówi Marcelina Zawadzka.

CZYTAJ TAKŻE: EWELINA LISOWSKA WYSTĄPI W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"! MARCELINA ZAWADZKA CZARNYM KONIEM "DANCING WITH THE STARS"? [ZDJĘCIA]

Gwiazda nie ukrywa, że jednak końcowy sukces to wspólna praca: - 5 do 8 godzin treningu dziennie, to nasza wspólna, ciężka praca, nigdy tyle nie tańczyłam co teraz. Rafał mnie pozytywnie motywuje i dzięki temu, są takie efekty – dodaje Marcelina.

Przepis jest niby prosty, ale jak wiadomo do tańca też trzeba mieć talent. A już w najbliższy piątek Marcelina i Rafał zatańczą walca angielskiego i hip hop. Będziecie im kibicować?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×