Jak się kończy "Druga szansa"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jak się kończy "Druga szansa"? 4. sezon powoli dobiega końca. Co wydarzy się w ostatnim odcinku produkcji z Małgorzatą Kożuchowską?

Multimedia

Jak się kończy "Druga szansa"? To pytanie coraz częściej zadają sobie fani tego serialu, ponieważ 4. sezon powoli dobiega końca. Finałowy, 13. odcinek tej serii zostanie wyemitowany w poniedziałek, 4 grudnia 2017 o godz. 21:30 w TVN oczywiście.

Hit z Kożuchowską doczeka się 5. sezonu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak się kończy "Druga szansa"?

W ostatnim odcinku 4. sezonu serialu Piotr (Michał Żurawski) opuszcza szpital i wraca do Bazy. Monika (Małgorzata Kożuchowska) i dzieciaki urządzają mu serdeczne powitanie. Mężczyzna wypytuje ją o Zośkę, ale po wizycie w Ośrodku Adopcyjnym Borecka jako samotna kobieta ma małe szanse żeby zabrać dziewczynkę pod swoją opiekę - ośrodek wciąż stawia na Mokrzyckich.

Sara (Magdalena Boczarska) po tym jak straciła przytomność w czasie uroczystej premiery filmu trafiła do szpitala i wciąż jest nieprzytomna. Czuwają przy niej pełni niepokoju rodzice oraz Kamil (Mikołaj Roznerski). Prywatność i intymność kobiety kolejny raz chce naruszyć ekipa jej reality show - dochodzi do nieprzyjemnej kłótni w szpitalu. Rodzice Sary wzywają po pomoc Monikę. Czy Boreckiej uda się wyplątać ją z niekorzystnego dla niej programu tv?

Justyna (Magdalena Berus) zaprasza Monikę, Piotra i wszystkie dzieciaki z Bazy na koncert, na którym wystąpi na jednej scenie z Niną (Małgorzata Zajączkowska) i Dziadkiem (Janusz Chabior). W czasie koncertu Monika otrzyma od Piotra zaskakującą propozycję. Z kolei Piotr dostanie informację, na którą tak bardzo czekał.

Zobacz galerię

Zobacz, jak TVN dopieszcza swój serial "Diagnoza":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×