Jak się skończyło "Prawo Agaty"? Co wydarzyło się w ostatnim odcinku?

"Prawo Agaty" doczekało się siedmiu serii. Jak wyglądał finał serialu? Co się wydarzyło? Sprawdźcie, jak skończyło się "Prawo Agaty"!

Multimedia

Ostatni odcinek "Prawa Agaty" można było obejrzeć w TVN we wtorek, 26 maja 2015 r. Po trzech latach nieprzerwanej emisji, serial ostatecznie zakończył się. Jak wyglądały finałowe losy mecenas Przybysz (Agnieszka Dygant)?

Po długich wahaniach, Agata zdecydowała się stanąć w obronie swojego brata Michała (Eryk Lubos) na sali sądowej w sprawie o zabójstwo. Popchnęło ją ku temu przekonanie o jego niewinności. Dowiodła już, że policja preparuje dowody, a teraz chce, aby na jaw wyszło, że Cybulski jest wrabiany. Decyduje się też na przejęcie opieki prawnej nad dziećmi brata. W finałowym odcinku nie zabrakło jednak zwrotów akcji. Agata zorientowała się, że Michał kłamie. Postawiła bratu ultimatum: albo przyzna się do winy, a ona powalczy o jak najniższy wymiar kary, albo musi radzić sobie bez niej. Początkowo Michał nie chciał współpracować, jednak na chwilę przed tym, jak Agata chciała poprosić sędziego o zmianę obrońcy, Cybulski wyraził wolę złożenia nowych wyjaśnień.

Okazało się, że Michał udał się do mieszkania Zawiskiego (Artur Pierściński) - bandyty, u którego był zadłużony i który zlecił pobicie jego żony (Ewa Kaim), z zamiarem pozbawienia go życia. Zobaczył jednak mężczyznę, trzymającego na rękach śpiące dziecko. Wtedy postanowił wycofać się z planu. Podczas ucieczki wpadł na lampę, przez co został zauważony przez Zawiskiego. Obaj wybiegli przed budynek, doszło do szarpaniny i pistolet wystrzelił. Po zbadaniu sprawy przez specjalistę potwierdzono, że strzał został oddany z bardzo bliskiej odległości. Sąd skazał Cybulskiego na 8 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Przed odprowadzeniem go do więzienia, Michał prosi Agatę, aby zajęła się jego rodziną.

CZYTAJ TAKŻE: "PRAWO AGATY" ODCINEK 13. S. 7. FINAŁ SERIALU! [ZDJĘCIA] "PRAWO AGATY" ODCINEK 13. S. 7. ŚMIERĆ OJCA AGATY W FINAŁOWYM ODCINKU!

Wcześniej Agata odwiedziła ojca (Marian Opania) w Bydgoszczy. Ostatecznie wyjaśnili sobie wszelkie nieporozumienia. Po kilku dniach, przed sądem na mecenas Przybysz czekała macocha (Ewa Borowik). Dowiedziała się od niej, że Andrzej nie chcąc denerwować córki, nie powiedział jej, że czeka go operacja. Niestety, ojciec Agaty zmarł na stole operacyjnym. To dla Agaty wielki wstrząs.

Ostatni odcinek "Prawa Agaty" był dla bohaterów czasem podsumowań i przemyśleń. Bartek (Michał Mikołajczak) i Aniela (Katarzyna Zawadzka) po raz kolejny pojechali do Brukseli odwiedzić Franka. Po powrocie Bartek odwiedził Agatę w rocznicę przyjęcia go do kancelarii. Powiedział, że dobrze się stało, że ich drogi się rozeszły. Dzięki temu nie dojdzie między nimi do nieporozumień na tle zawodowym.

Syn Doroty (Daria Widawska) zaprosił do domu koleżankę z Anglii, która miała udawać jego dziewczynę. Jasiek (Maciej Dybowski) chciał ukryć przed rodzicami fakt, iż jest gejem. Dorota i Wojtek (Tomasz Karolak) doskonale wiedzieli jednak, że syn ich oszukuje. Przed jego powrotem do Londynu Dorota zapewniła Jaśka, że bardzo go kocha i nieszczerość w kwestii jego orientacji nie była potrzebna.

Ostatnia scena to rozmowa Agaty z Markiem (Leszek Lichota), który przyszedł do kancelarii z winem. Prawniczka odmówiła jednak wspólnego picia i jednocześnie pokazała ukochanemu test ciążowy z wynikiem pozytywnym. Przyszedł czas, aby Agata i Dębski przygotowali się do roli rodziców!

Jak Wam się podobało zakończenie "Prawa Agaty"? Spodziewaliście się czegoś innego? Chcielibyście, aby serial był kontynuowany?

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Jeden z lepszych polskich tasiemców !

  17.05.2019 02:37
 • daria (gość)

  super był ten serial, szkoda, że się skończył

  Mój ostatni post: Dlaczego <a href="http://www.dobregniazdka.pl/kategoria/emc-metal/1" rel="dofollow">Govena</a> to najlepszy wybór?

  02.06.2015 14:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×