jak się zmieniali

"Rodzinka.pl". Emilia Dankwa ma już prawie 17 lat i właśnie pochwaliła się szczupłym brzuchem! Zobaczcie, jak dorosła serialowa Zosia!

Emilia Dankwa dla wielu widzów to wciąż dziecko, jednak nastolatka już wkrótce obchodzić będzie swoje 17 urodziny. Teraz młoda aktorka bryluje na salonach, gdzie ostatnio postanowiła pochwalić się swoim szczupłym brzuchem! Stylizacja, chociaż odważna, robiła wrażenie! Zobaczcie, jak dorosła gwiazda serialu "Rodzinka.pl"!

21.09.2022Rodzinka.pl

Katarzyna Niezgoda jest zaręczona! Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się była partnerka Tomasza Kammela

Katarzyna Niezgoda - jeszcze kilka lat temu to imię i nazwisko było na okładach każdej gazety plotkarskiej w Polsce. Wszystko za sprawą związku z gwiazdorem TVP, Tomaszem Kammelem. Ta relacja była szeroko komentowana, jednak finalnie nie przetrwała, a Katarzyna Niezgoda zniknęła z mediów. Teraz jednak ponownie pojawiła się na salonach, gdzie przy okazji wyznała, że jest zaręczona!

23.08.2022Gra w ludzi

"Barwy szczęścia". Olaf Lubaszenko ważył ponad 160 kg. Długo walczył o zdrowie i schudł blisko 80 kg! Zobaczcie, jak zmieniał się słynny aktor!

Olaf Lubaszenko to postać, której przedstawiać nie trzeba. To jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, który w polskim kinie i telewizji jest obecny od długich lat. Olaf Lubaszenko dostarczył nam wielu niezapomnianych kreacji. Zobaczcie, jak zmieniał się Olaf Lubaszenko, który w pewnym momencie musiał mocno walczyć o zdrowie i powrót do formy, przez co schudł blisko 80 kg! Sprawdźcie, jak wygląda dzisiaj.

27.07.2022Barwy szczęścia

"Detektyw". Krzysztof Rutkowski kiedyś i dziś. Tak wyglądał słynny detektyw bez charakterystycznej fryzury! Zobacz unikalne zdjęcia Krzysztofa Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski - jego nie trzeba przedstawiać! Od przeszło trzech dekad jest wciąż obecny w show-biznesie i nie tylko. Charakterystyczną fryzurę słynnego detektywa jest w stanie rozpoznać niemalże każdy. Jednak Krzysztof Rutkowski nie zawsze miał na głowie swój słynny "kwadrat"! Zobacz, jak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski. Publikujemy unikatowe zdjęcia!

26.07.2022Detektyw

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×