jak się zmienili

"Chłopaki nie płaczą". Tomasz Bajer jako Laska rozśmieszał wszystkich Polaków! W szczycie popularności zniknął z mediów! Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?

"Chłopaki nie płaczą" to jedna z najbardziej kultowych polskich komedii. Teksty z filmu wyreżyserowanego przez Olafa Lubaszenkę przeszły już do mowy potocznej, a tacy bohaterowie, jak chociażby wiecznie najarany Laska z Polski, który chciał zostać ambasadorem, stali się wręcz legendami. Tomasz Bajer, który grał Laskę, niespodziewanie zniknął z kina w szczycie popularności! Dlaczego? Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda? Sprawdźcie!

06.09.2021Chłopaki nie płaczą

Opole 2021. Grzegorz Markocki wrócił po latach na scenę! Jak się zmienił? Prawie 20 lat temu wziął ślub w telewizji w programie "Bar"!

58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2021 powoli przechodzi do historii, jednak podczas niedzielnego koncertu ku pamięci Krzysztofa Krawczyka, na scenie pojawiła się osoba, której raczej nikt się tam nie spodziewał! Po latach na scenę wrócił Grzegorz Markocki, który lata temu próbował swoich sił w przeróżnych talent show oraz reality show! Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj!

06.09.2021Opole 2021

"Big Brother". Małgorzata Maier po 1. edycji show została gwiazdą TVN. Dzisiaj unika mediów, żałuje udziału w programie i przeszła ogromną metamorfozę!

"Big Brother" to program, który zmienił oblicze polskiej telewizji. Pierwsza edycja show dzisiaj ma już status kultowej, a część jej uczestników pamięta się do dzisiaj. Tuż po zakończeniu programu jedną z jego największych gwiazd była Małgorzata Maier, która teraz jednak żałuje udziału w show i unika mediów. Dlaczego?

13.07.2021Big Brother

"Ekstradycja". Aleksandra Rosińska była dziecięcą gwiazdą polskich filmów i seriali! Jak wygląda i czym zajmuje się dzisiaj serialowa Basia Halska?

"Ekstradycja" to produkcja, która zrewolucjonizowała i odświeżyła gatunek serialu policyjnego w polskiej telewizji. Serial pokazał, że kryminalną opowieść można pokazać w "amerykańskim" stylu, gdzie akcja doskonale miesza się z dramatem oraz miejscami... czarną komedią. Serial Wojciecha Wójcika wręcz stał się odnośnikiem dla pozostałych produkcji tego gatunku, a sama "Ekstradycja" do dzisiaj jest ciepło wspominana przez fanów.

10.07.2021Ekstradycja

"Trzy szalone zera". Grzegorz Ruda jako dziecko był gwiazdą kultowych filmów i seriali. Czym zajmuje się dzisiaj? Jak wygląda?

Jeżeli wychowywaliście się w latach 90. XX wieku, to z pewnością nie obce wam są takie seriale jak chociażby "Tajemnica Sagali", "Trzy szalone zera" czy "Słoneczna włócznia". Wspólnym mianownikiem tych produkcji jest Grzegorz Ruda, który jako dziecko robił oszałamiającą karierę! Czym zajmuje się dzisiaj? Jak wygląda? Sprawdźcie!

29.06.2021Trzy szalone zera

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska pokazała, jak wyglądała przed laty! Przemiana celebrytki robi ogromne wrażenie!

Agnieszka Kotońska to jedna z bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". To jednocześnie też jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd show TTV, którą część widzów wprost kocha, a inni wręcz przeciwnie... Jednego jednak Kotońskiej odmówić nie można, metamorfoza jaką przeszła, robi ogromne wrażenie!

24.06.2021Gogglebox. Przed telewizorem

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×