jak się zmienili

"Big Brother". Małgorzata Maier była gwiazdą TVN. Rzuciła wszystko i kompletnie zmieniła wizerunek. Trudno ją poznać!

"Big Brother" to program, który odmienił polską telewizję. Pierwsza edycja show dzisiaj jest już kultowa, a część jej uczestników pamięta się do dzisiaj. Po zakończeniu programu jedną z jego największych gwiazd była Małgorzata Maier, która niemal od razu znalazła zatrudnienie w TVN. W pewnym momencie jednak... rzuciła wszystko i kompletnie zmieniła wizerunek. Dzisiaj trudno ją poznać!

04.11.2022Big Brother

"Stulecie Winnych 4". Rozkochała w sobie widzów serialu TVP! Prywatnie Ina Sobala jest córką Małgorzaty Pieńkowskiej! Są podobne?

Ina Sobala coraz śmielej odnajduje się w filmowym i serialowym świecie. Młoda i zdolna aktorka w ostatnim czasie zachwyciła widzów swoją rolą Agnieszki w 4. sezonie "Stulecia Winnych", gdzie zaprezentowała pełen wachlarz emocji. A to nie wszystko, na co ją stać! Nic dziwnego, bowiem aktorstwo wyssała z mlekiem matki - Małgorzaty Pieńkowskiej, którą widzowie doskonale znają z "M jak miłość". Widać podobieństwo?

16.10.2022Stulecie Winnych

"Na dobre i na złe". Emilia Krakowska jest zakochana! 82-letnia aktorka ma już za sobą trzy nieudane małżeństwa. Czy po raz kolejny wyjdzie za mąż?

Emilia Krakowska to jedna z ikon polskiego kina i telewizji. Aktorka jest wręcz uwielbiana przez widzów, którzy do dzisiaj wspominają jej pamiętną kreację Jagny w "Chłopach" czy rolę w serialu "Na dobre i na złe". Teraz artystka ma 82 lata i zachwyca formą! A do tego jest... zakochana! Po raz 4. wyjdzie za mąż?

16.10.2022Na dobre i na złe

"Na dobre i na złe". Grzegorz Daukszewicz nie przypomina dawnego siebie! W takim wcieleniu fani jeszcze go nie widzieli!

Grzegorz Daukszewicz to postać, której fanom "Na dobre i na złe" przedstawiać nie trzeba. Przystojny aktor rozkochał w sobie publikę serialu jako doktor Adam Krajewski, po czym złamał ich serca odchodząc z produkcji. Dzisiaj Daukszewicz realizuje się w teatrze, a na potrzeby najnowszego spektaklu zmienił się nie do poznania! Zobaczcie sami!

15.10.2022Na dobre i na złe

"Niewidzialna wojna". Patryk Vega w rok schudł ponad 55 kg! Pokazał nagranie sprzed 30 lat! Jak wtedy wyglądał?

Patryk Vega to postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Kontrowersyjny reżyser od lat jest na ustach wszystkich, a jego filmy przyciągają do kin miliony widzów. Już 30 września w kinach pojawi się... filmowa autobiografia Patryka Vegi pt. "Niewidzialna wojna", a my tymczasem przyglądamy się metamorfozie reżysera, który w rok schudł ponad 55 kg!

25.09.2022Niewidzialna wojna

"Żony Hollywood". Katarzyna Wołejnio ma 49 lat i formę jak nastolatka! Tak prezentuje się była partnerka Rinke Rooyensa

Katarzyna Wołejnio szturmem wkroczyła do polskiego show biznesu. Urodzona w Nysie aktorka, która kilka lat temu wystąpiła w programie "Żony Hollywood", od czasu do czasu pojawia się na różnych branżowych wydarzeniach. W maju Wołejnio wkroczyła w 49. rok życia, jednak wciąż ma formę jak nastolatka! Zobaczcie, jak prezentuje się była partnerka Rinke Rooyensa!

22.09.2022Żony Hollywood

"Na dobre i na złe". Córka Jacka Borkowskiego miała zadatki na bycie gwiazdą. Wystąpiła w kultowym serialu! Czym Karolina Borkowska dziś się zajmuje?

Niemalże każdy w Polsce zna, nawet jeżeli nie obejrzał ani pół odcinka, serial "Na dobre i na złe". Produkcja na antenie TVP jest emitowana od 1999 r.! Dziś jednak ma niewiele wspólnego z tym, czym był niegdyś. Przed laty jedną z gwiazd "Na dobre i na złe" była Karolina Borkowska, która właściwie dorastała na oczach widzów! Teraz była aktorka powróciła na salony! Czym zajmuje się dzisiaj? Jak wygląda? Sprawdźcie!

20.09.2022Na dobre i na złe

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×