jak się zmienili

"Big Brother". Małgorzata Maier po 1. edycji show została gwiazdą TVN. Dzisiaj unika mediów, żałuje udziału w programie i przeszła ogromną metamorfozę!

"Big Brother" to program, który zmienił oblicze polskiej telewizji. Pierwsza edycja show dzisiaj ma już status kultowej, a część jej uczestników pamięta się do dzisiaj. Tuż po zakończeniu programu jedną z jego największych gwiazd była Małgorzata Maier, która teraz jednak żałuje udziału w show i unika mediów. Dlaczego?

13.07.2021Big Brother

"Ekstradycja". Aleksandra Rosińska była dziecięcą gwiazdą polskich filmów i seriali! Jak wygląda i czym zajmuje się dzisiaj serialowa Basia Halska?

"Ekstradycja" to produkcja, która zrewolucjonizowała i odświeżyła gatunek serialu policyjnego w polskiej telewizji. Serial pokazał, że kryminalną opowieść można pokazać w "amerykańskim" stylu, gdzie akcja doskonale miesza się z dramatem oraz miejscami... czarną komedią. Serial Wojciecha Wójcika wręcz stał się odnośnikiem dla pozostałych produkcji tego gatunku, a sama "Ekstradycja" do dzisiaj jest ciepło wspominana przez fanów.

10.07.2021Ekstradycja

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska pokazała, jak wyglądała przed laty! Przemiana celebrytki robi ogromne wrażenie!

Agnieszka Kotońska to jedna z bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". To jednocześnie też jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd show TTV, którą część widzów wprost kocha, a inni wręcz przeciwnie... Jednego jednak Kotońskiej odmówić nie można, metamorfoza jaką przeszła, robi ogromne wrażenie!

24.06.2021Gogglebox. Przed telewizorem

Eurowizja 2021. Gdy miała 19 lat triumfowała na Eurowizji, dzisiaj zachwyca swoją urodą! Jak zmieniła się Lena Meyer-Landrut?

Eurowizja to bardzo specyficzna impreza. Nie wszyscy artyści, którzy triumfują w Konkursie Piosenki Eurowizji robią wielkie kariery. Na szczęście są wyjątki, jak chociażby Lena Meyer-Landrut, która od lat jest jedną z najciekawszych i najpopularniejszych niemieckich wokalistek! Gdy triumfowała na Eurowizji miała 19 lat, a dzisiaj zachwyca swoją urodą! Jak się zmieniła od tego czasu? Sprawdźcie!

22.05.2021Eurowizja 2021

"Miłość, Seks & Pandemia". Patryk Vega schudł 40 kilogramów? Ogromna metamorfoza reżysera! Zobaczcie, jak zmieniał się autor "Pitbulla"! [DUŻO ZDJĘĆ+WIDEO]

Patryk Vega to jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów. Krytycy go nienawidzą, ale widzowie kochają, bo na kolejne filmy Vegi chodzą miliony ludzi do kin! Reżyser od czasu swojego debiutu mocno zmienił swój wizerunek. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniał się Patryk Vega! Sprawdźcie wszystkie metamorfozy Patryka Vegi!

02.01.2021Miłość Seks & Pandemia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×