jak się zmienili

„Big Brother”. Była najmłodszą uczestniczką kultowego reality show. Dzisiaj Karolina Pachniewicz jest babcią!

Rok 2001 był przełomowy dla polskiej telewizji. To właśnie w marcu 2001 roku telewizja TVN ruszyła z programem, który w pewnym sensie odmienił oblicze polskiej telewizji. Oczywiście chodzi o „Big Brothera”, który wówczas mógł szokować, ale gdyby porównać go do niektórych dzisiejszych audycji, to wówczas był to dość niewinny program. Sprawdźcie, jak przez ten czas zmieniło się życie jednej z gwiazd 1. edycji polskiego „Big Brothera”, Karoliny Pachniewicz, która wówczas była najmłodszą uczestniczką kontrowersyjnego show!

11.12.2022Big Brother

„Na dobre i na złe”. Cała Polska widziała, jak Bartosz Obuchowicz dorastał! Dzisiaj aktor jest szczęśliwym mężem i ojcem trzech córek

Bartosz Obuchowicz od dziecka jest obecny w polskim show-biznesie. Na ekranie zadebiutował mając 12 lat i praktycznie nie zniknął z telewizji do dzisiaj. Cała Polska była świadkiem tego, jak dorastał Bartosz Obuchowicz, który przez ten czas zmienił się nie do poznania! Zobaczcie, jak zmieniał się aktor na przestrzeni kolejnych lat!

11.12.2022Na dobre i na złe

Zaczynała w serialu "Barwy szczęścia" jako nastolatka. Izabela Zwierzyńska dziś wygląda zupełnie inaczej! Zobaczcie, jak się zmieniła

Fani serialu "Barwy szczęścia" doskonale ją znają. Izabela Zwierzyńska to aktorka, którą była związana z serialem TVP aż przez 15 lat! Grała w nim od pierwszego odcinka, gdy wówczas miała zaledwie 16 lat! Teraz Izabela Zwierzyńska postanowiła definitywnie pożegnać się z produkcją, a my przyglądamy się temu, jaką transformację przeszła była już gwiazda "Barw szczęścia"!

06.12.2022Barwy szczęścia

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel to prawdziwa piękność! Aleksandra Linda od lat zachwyca urodą i sumienną pracą na własne nazwisko. Publikujemy jej archiwalne zdjęcia

Aleksandra Linda po ojcu i matce ma talent do utrzymywania wokół siebie nimbu tajemnicy. Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel od pewnego czasu próbuje swoich sił w aktorstwie "w starym stylu" - pracując, a nie zabiegając o uwagę mediów skandalami czy medialnymi ustawkami. Nie szuka rozgłosu na siłę, a zamiast tego skupia się na rozwoju swojej osoby - oraz swojej artystycznej duszy, której charakter oddają media społecznościowe Aleksandry. Zobaczcie, jak zmieniała się córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel!

19.11.2022Psy 3. W imię zasad

"Na dobre i na złe". Sara Müldner dorastała na oczach całej Polski. Jak wygląda dzisiaj i czym się zajmuje?

Sara Müldner kiedyś była wielką dziecięcą gwiazdą telewizji i praktycznie dorastała na oczach całej Polski. Sławę zdobyła dzięki serialowi "Na dobre i na złe", z którego w pewnym momencie postanowiła zrezygnować i wyjechać do Francji na studia aktorskie. Nie sądziła, że branża filmowa o niej zapomni, a powrót okazał się trudniejszy niż sądziła. Czym dzisiaj zajmuje się Sara Müldner i jak wygląda? Sprawdźcie.

06.11.2022Na dobre i na złe

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×