jak smakuje polska

Przeczytaj także:

"Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Znamy wszystkich uczestników nowego show kulinarnego Polsatu! Kim są gotujące rodziny?

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to nowy program pełen kulinarnych inspiracji z nutką rywalizacji, który już w środę 1 września o godz. 20.05 zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat. Rodziny kochające gotowanie będą musiały zmierzyć się z presją czasu oraz opiniami wymagających jurorów: Ewy Wachowicz, Piotra Gąsowskiego i Adama Borowicza. Kim są uczestnicy programu i o co walczą?

26.08.2021Family Food Fight. Pojedynek na smaki

"Z Czekoladą w kuchni" – nowy program kulinarny na antenie Telewizji Polsat

Jak szybko i prosto przygotować wytrawne dania oraz desery? Czym osłodzić sobie ostatni weekend karnawału i Walentynki? Już od 6 lutego, w każdy weekend lutego Telewizja Polsat zaprasza na nowy program kucharza i dziennikarza kulinarnego Grzegorza Łapanowskiego i Mistrzyni Cukiernictwa Joanny Profus – "Z Czekoladą w kuchni". Prowadzący zaprezentują w nim tajniki kuchni z różnych zakątków świata, zdradzą tajemnice rozmaitych słodkich składników i pokażą jak je połączyć w smaczną całość.

04.02.2016Z czekoladą w kuchni

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×