"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)". 3. sezon niemieckiego serialu Netflix potwierdzony! Kiedy premiera?

Chociaż nikt się tego nie spodziewał, to "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" staje się jednym z większych niemieckich hitów na platformie Netflix. Serial właśnie dostał zamówienie na 3. sezon!

Multimedia

"JAK SPRZEDAWAĆ DRAGI W SIECI (SZYBKO)" - 3. SEZON POTWIERDZONY!

"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" to serial łatwy, lekki i przyjemny, a do tego celnie opisujący współczesność młodych ludzi, więc nic dziwnego, że to właśnie młodzi pokochali niemiecką produkcję Netflix.

Teraz serial "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" otrzymał zamówienie na 3. sezon i wszystko wskazuje na to, że będzie to finał historii Moritza i Lenny'ego. Co się wydarzy? Sami jesteśmy tego ciekawi!

Niemiecki serial wraca z nowymi odcinkami na Netflix! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Niedawno na Netflix trafił 2. sezon serialu, więc prace nad nowymi odcinkami dopiero ruszą. Dlatego też trudno spekulować o dacie premiery, ale zapewne w 2021 roku fani mogą oczekiwać finału "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)".

W 2. sezonie serialu kumple Moritz, Lenny i Dan zastanawiają się, "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybciej)". Nieoczekiwanie dynamiczny rozwój ich działalności sprawił, że popyt na ich towar zaczyna przekraczać podaż. Dużo dzieje się też w ich życiu osobistym: dziwne zachowanie Moritza budzi w Lisie coraz więcej podejrzeń, Dan chce udowodnić swoją niezależność przed ojcem, zaś Lenny wdaje się w internetowy romans z tajemniczą programistką o nicku „xKira7”.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marcin (gość)

    nic o sezonie 3 xd co za dzban to pisze

    01.02.2021 21:59
  • Gość (gość)

    Dlaczego w artykule jest napisane finału, skoro nigdzie nie ma mowy o tym, że miałby to być ostatni sezon

    30.07.2020 12:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×