"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)". Kiedy premiera 2. sezonu? Niemiecki serial wraca z nowymi odcinkami na Netflix!

"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" jest najczęściej oglądanym niemieckim serialem oryginalnym Netflix w Niemczech. 2. sezon będzie można oglądać na Netflix już w lipcu. Co czeka ekipę MyDrugs w nowych odcinkach?

Multimedia

"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” to kolejny niemiecki serial serwisu Netflix, któremu udało się zdobyć rzesze fanów na całym świecie. Głównym bohaterem serialu jest Moritz (w tej roli Maximilian Mundt), który wraz z kumplem Lennym (Danilo Kamperidis) zaczyna sprzedawać narkotyki przez internet prosto ze swojego pokoju. Pomysł okazuje się sukcesem, jednak świeżo upieczeni handlarze szybko stają wobec typowych dla imperiów narkotykowych problemów: rosnącego popytu, kontroli jakości i, przede wszystkim, groźby nakrycia ich biznesu.

Już wkrótce na Netflix pojawi się 2. sezon serialu "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)”. Sześć 30-minutowych odcinków zostanie udostępnionych widzom we wtorek 21 lipca.

W 2. sezonie "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)” powrócą: Maximilian Mundt (Moritz Zimmermann), Danilo Kamperidis (Lenny), Damian Hardung (Dan) i Lena Klenke (Lisa). W serialu zadebiutuje Lena Urzendowsky, która wcieli się w Kirę, komputerową geniuszkę.

"Narcos", "Ślepnąc od świateł" i... Oto najlepsze seriale o narkotykach! [GALERIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach załoga MyDrugs będzie odnosić kolejne sukcesy, ale zrobi się niebezpiecznie.

Po wyboistym starcie Moritz i ekipa MyDrugs biorą się poważnie za swój biznes. Internetowy sklep z dragami cieszy się coraz większym powodzeniem, ale również zainteresowaniem niewłaściwych osób. Escobar powiedział kiedyś: „Wszystkie imperia są zbudowane na krwi i ogniu”. Tylko że on nie musiał tego robić przed ukończeniem szkoły średniej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 1234 (gość)

    Mam nadzieję że będzie 3 sezon

    21.07.2020 23:55
  • Konradeq (gość)

    Czemu tak długo nie mogę się doczekać to jest fajny serial proszę was szybciej każdy nie może się doczekać 2 sezonu

    23.06.2020 17:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×