"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)". Zwiastun kolejnego niemieckiego serialu Netflixa! Dorówna popularności "Dark"?

Netflix chętnie współpracuje z niemieckimi twórcami. Po ogromnym sukcesie "Dark" już wkrótce w serwisie zadebiutuje kolejna produkcja naszych zachodnich sąsiadów. O czym jest "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)"? Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" - o czym jest serial?

Kolejna niemiecka produkcja Netflixa to młodzieżowa opowieść o Moritzie - nastolatku, który zaczyna sprzedawać w Internecie narkotyki, aby zaimponować byłej dziewczynie. Wkrótce staje się jednym z największych europejskich dilerów i musi stawić czoła typowym jak dla narkotykowego bossa problemom: zaspokajaniem popytu, kontrolą jakości oferowanego towaru, a przede wszystkim depczącym mu po piętach organom ścigania.

"Narcos", "Ślepnąc od świateł" i... Oto najlepsze seriale o narkotykach! [GALERIA]Zobacz więcej

Netflix promuje serial jako inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, nowoczesna opowieść o utraconej miłości, wzlotach i upadkach przyjaźni oraz problemach dorastania. "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" składa się z 8. odcinków.

"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" - kiedy premiera?

"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" zadebiutuje na Netflix już 31 maja 2019 roku. Twórcami serialu są Philipp Käßbohrer i Matthias Murmann, a w rolach głównych wystąpią: Maximilian Mundt, Anna Lena Klenke, Danilo Kamperidis, Damian Hardung, Luna Schaller, Leonie Wesselow i Bjarne Mädel.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia promocyjne, a poniżej zwiastun serialu "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)".

Zobacz galerię

"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×