"Jak stracić chłopaka w 10 dni". Zakład, śmiech, miłość i sympatyczni bohatrowie [RECENZJA]

Gwiazda reklamy chce zerwać z promocją sprzętu sportowego i zająć się diamentami. Aby zdobyć kontrakt w tej branży, mężczyzna zakłada się z szefem, że w ciągu dziesięciu dni rozkocha w sobie nowo poznaną dziewczynę. Wybór pada na Andie, redaktor kobiecego pisma.

Multimedia

NASZA OCENA: 7/10

On - przystojniak i nałogowy podrywacz, który właśnie założył się ze swoim szefem, że w ciągu 10 dni jest w stanie rozkochać w sobie każdą kobietę. Ona - redaktorka magazynu dla kobiet, która przygotowuje materiał o tym, co w kobietach doprowadza mężczyzn do wściekłości. Jej plan: poderwać chłopaka, a potem zaprezentować mu wachlarz najbardziej wkurzających zachowań, by w końcu po góra 10 dniach zwiewał, gdzie pieprz rośnie. I czy zgadniecie kto będzie jej obiektem zainteresowania? I czy domyślacie się kogo on będzie chciał w sobie rozkochać?

Komedia romantyczna nigdy nie była zbyt skomplikowana konstrukcją, i tak też jest w tym wypadku. Ważne, by w rolach głównych obsadzić budzące sympatię gwiazdy - tu są to urocza Kate Hudson i przystojny Matthew McConaughey.

Piotr Radecki

Amer.-niem. komedia romantyczna 2003, reż. Donald Petrie

"Jak stracić chłopaka w 10 dni" w tv. Sprawdź datę emisji!

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×