Jak udział w programie "Dancing with the stars" zmienił Joannę Moro?

Joanna Moro, która w ocenie Michała Malitowskiego jest najbardziej zdeterminowaną uczestniczka programu, cieszy się ze zmian, które w niej zaszły w ostatnim czasie.

Joanna Moro, która w parze z Rafałem Maserakiem rywalizuje o Kryształową Kulę w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", nie sądziła, że udział w show pozwoli jej odkryć nowe oblicze.

CZYTAJ TAKŻE: RAFAŁ MASERAK O JOANNIE MORO: NIE DO KOŃCA WIERZY, ŻE JEST DOBRA POCAŁUNEK JOANNY MORO I RAFAŁA MASERAKA [WIDEO]

- Jestem odważniejsza w seksownych ruchach, tych różnych skomplikowanych wygięciach. Sama siebie o to nie podejrzewałam, że ja, matka dwójki dzieci, tak potrafię. A tu odkrywam w sobie - jak powiedział jeden z moich kolegów - "demona seksu". Cieszę się, że widzowie mogą teraz zobaczyć, że ja nie jestem Anną German. Zagrałam te rolę, ale ja, Joanna Moro, mam różne oblicza, różne twarze. W każdym tańcu mogę pokazać inną siebie. Słyszę zarówno od męża, jak i od Rafała: "Jaka ty jesteś odmieniona, promienna" - opowiedziała aktorka w wywiadzie dla "Gali".

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA MORO O "ROMANSIE" Z RAFAŁEM MASERAKIEM JOANNA MORO Z MĘŻEM I RAFAŁEM MASERAKIEM NA PLANIE "TAŃCA Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×