"Jak w porach roku Vivaldiego...". Oto kultowe piosenki z seriali. Te utwory zna każdy!

Każdy serial rozpoczyna i kończy utwór, bądź piosenka, która z czasem staje się równie znana jak sama produkcja. Przypominamy te najbardziej kultowe, które każdy zna nawet po jednej nutce! Oto utwory, które zyskały miano kultowych - bez nich seriale nie byłyby takie same!

Multimedia

Piosenki z czołówek polskich seriali

"Jak w porach roku Vivaldiego...". Wystarczy te kilka słów i każdy już wie, że właśnie zaczynał się "Klan". Podobnie było z wieloma innymi utworami, które promowały i otwierały nasze ukochane produkcje. Niektóre nie wymagały nawet tekstu - wystarczył mocny motyw zagrany na saksofonie. Tak było w przypadku utworu z serialu "07 zgłoś się". Czasami na przestrzeni lat muzyka się zmienia. Przez wiele lat "M jak miłość" otwierała piosenka śpiewana przez Wojciecha Gąssowskiego i to właśnie z tym utworem kojarzyliśmy "Emkę". Potem utwór się zmienił na rzecz tego, wykonywanego przez Beatę Kozidrak.

Nie tylko Andrzej Grabowski! Kto jeszcze pojawił się w serialu?Zobacz więcej

Niektóre z piosenek dostają własne życie i przestają być kojarzone tylko i wyłącznie z serialem. Tak było w przypadku utworu "Czterdzieści lat minęło", wykonywane przez Andrzeja Rosiewicza. Piosenka ta jest równie kultowa jak sam serial i niejeden raz śpiewana z okazji urodzin bądź rocznic.

W galerii przypominamy najbardziej kultowe piosenki z polskich seriali!

Zobacz galerię

Tak się zaczęła historia tej, którą porzucił zimny drań. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×