Jak zacząć wszystko od zera? Ci bohaterowie z seriali całkowicie zmienili swoje życie!

Początki bywają trudne! Bohaterowie takich seriali jak "Detektyw Kate", "Ozark" czy "Breaking Bad" doskonale o tym wiedzą! W naszej galerii znajdziecie przykłady serialowych bohaterów, którzy zostali postawieni w zupełnie nowej sytuacji i musieli sobie z nią poradzić! Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Życie stawia przed nami wiele wyzwań! Często jesteśmy stawiani w zupełnie nowej sytuacji, w której musimy szybko się odnaleźć. Podobne doświadczenia były udziałem wielu serialowych bohaterów!

TOP 22 najlepszych seriali wszech czasów. Jest hit z 2019 roku!Zobacz więcej

Seriale o żółtodziobach

Wiele seriale opowiada o osobach, które stawiają pierwsze kroki w danej dziedzinie. Z taką sytuacją mamy do czynienia m. in. w takich produkcjach jak "Rekrut", "Trawka" czy "Chirurdzy". Doskonałym przykładem opowieści o żółtodziobie jest także serial "Detektyw Kate", który w każdy czwartek możemy oglądać na kanale 13 ulica.

Piękna Kate Jameson wkracza do męskiego świata detektywów z postanowieniem, że będzie pracować ciężko, by zrobić karierę na miarę tej, która przypadła w udziale jej ojcu. Młoda policjantka popełnia jednak błąd. Jej pistolet zostaje skradziona, a następnie użyty do zbrodni. Od tego czasu Jameson robi wszystko, aby odkupić swoje winy.

Prequel "Johna Wicka" bez Keanu Reevesa?! O czym będzie nowy serial?Zobacz więcej

Jak zacząć wszystko od zera?

Czasem mamy także do czynienia z bohaterami, których życie zmusiło do diametralnej zmiany. Taki los spotyka m. in. Marty'ego Byrde'a z serialu "Ozark" i Alicię Florrick z "Żony idealnej". Ci bohaterowie nie stawiają pierwszych kroków w swoim zawodzie, ale zostają postawieni w zupełnie nowej sytuacji, która wymaga od nich sporej elastyczności i samozaparcia.

W naszej galerii znajdziecie mnóstwo przykładów serialowych bohaterów, którzy w swoim życiu musieli zmierzyć się z radykalną zmianą! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×