"Jak zostać gwiazdą". Kasia Sawczuk odkryciem polskiego kina? Tomasz Karolak, Anita Sokołowska i Julia Kamińska opowiadają o nowej komedii!

Już w piątek, 2 października, do kin trafi nowa polska komedia pt. "Jak zostać gwiazdą". Mieliśmy okazję pojawić się na premierze produkcji i porozmawiać z gwiazdami filmu! Kasia Sawczuk będzie nowym odkryciem polskiego kina? Sprawdźcie!

Multimedia

Talent show to format telewizyjny, który od lat przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów, jednocześnie dając młodym artystom szansę na zaprezentowanie się szerokiej publiczności i rozpoczęcie prawdziwej muzycznej kariery. Ten ogrom emocji zainspirował twórców filmowych. W warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbył się pokaz specjalny filmu "Jak zostać gwiazdą" w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz.

Na spotkaniu z prasą, obok reżyserki, pojawiła się gwiazdorska obsada produkcji. Fotoreporterom pozowali: Urszula Dudziak, Tomasz Karolak, Anita Sokołowska, Julia Kamińska, Barbara Wypych, Adrian Majewski, Weronika Walenciak i Katarzyna Ogrodniczak. Pełen przebojów film, który po raz pierwszy zabiera widzów za kulisy telewizyjnego talent show, w kinach już 2 października.

Weronika Walenciak jest jedną z najpiękniejszych polskich ring girls! Teraz zagrała w filmie!Zobacz więcej

Mieliśmy okazję spotkać się z aktorami, którzy grają w "Jak zostać gwiazdą". Tomasz Karolak powiedział nam:

Na pewno widzowie się wzruszą. Jest to film, który właściwie nie jest komedią romantyczną, ani nie jest komedią, ani nie jest też dramatem. Może jest jakimś rodzajem nowoczesnej, świetnie sfilmowanej, tragikomedii. (..) Usłyszycie i zobaczycie fenomenalną Kasię Sawczuk, która śpiewa porywająco. Zobaczycie fragmenty, takiego, szołbiznesiku polskiego.

Kasię Sawczuk komplementuje także Anita Sokołowska, która w filmie wciela się w rolę matki Ostrej:

Postać zagrana przez Kasię Sawczuk jest bardzo silna, fajna i bardzo barwna. Taka wielowymiarowa, jak na tak młodą osobę, ona sobie z tym wyśmienicie poradziła.

Co jeszcze powiedziały nam Julia Kamińska, Urszula Dudziak i Barbara Wypych? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×