"Jak zostać gwiazdą". Weronika Walenciak jest jedną z najpiękniejszych polskich ring girls! Teraz zagrała w filmie!

Weronika Walenciak - fani MMA to nazwisko znają już od jakiegoś czasu, bowiem atrakcyjna dziewczyna jest jedną z najpiękniejszych polskich ring girls, ale wygląda na to, że już wkrótce Weronika Walenciak może namieszać w polskim kinie!

Multimedia

Weronika Walenciak ma 21 lat i urodziła się w Wejherowie gdzie rozpoczęła swoja przygodę z muzyka w klasie fortepianu w tamtejszej szkole muzycznej I stopnia. To właśnie tam również zafascynował ją śpiew, dzięki czemu z wieloma sukcesami brała udział w niezliczonych konkursach dla młodych wykonawców w Trójmieście.

W 2016 roku zadebiutowała na deskach teatru, w Teatrze Muzycznym w Gdyni zagrała rolę Fleur de Lys w musicalu "Notre Dame de Paris". Ponadto zadebiutowała przed kamerą, zagrała m.in. w "Klanie" i "Na sygnale", a także zagrała w filmie WAKSY pt. "Lekcja o seksie".

Syn Jarosława Jakimowicza ma już 20 lat! Jovan Jakimowicz jest podobny do słynnego ojca?Zobacz więcej

W kwietniu 2019 roku Weronika Walenciak związała się z KSW, gdzie zadebiutowała jako ring girl i do dzisiaj robi furorę! Nie dziwimy się, bo rzeczywiście jest jedną z najpiękniejszych polskich ring girl!

Teraz Weronika Walenciak przygotowuje się do swojego kinowego debiutu. Piękna blondynka znalazła się w obsadzie nowego filmu w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz pt. "Jak zostać gwiazdą", którego premiera odbędzie się 2 października.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mniam (gość)

    z przyjemnością przejrzałem galerię i zmarszczyłem freda, potem z lubością łyknąłem mleczko...mniam!

    30.08.2020 18:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×