"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Józef Pawłowski: Praca z Waldemarem Kastą była zaskoczeniem. Słuchałem go jako 10-latek!

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to prawdziwy kinowy hit. Widzowie pokochali historię opowiedzianą przez Macieja Kawulskiego oraz bohaterów filmu. Jedną z gwiazd produkcji jest Józef Pawłowski, który opowiedział nam o pracy nad filmem!

Multimedia

Józef Pawłowski w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" wciela się w postać o ksywie Tysiek, która należy do grupy przestępczej kierowanej przez Wodza (Marcin Kowalczyk), głównego bohatera filmu. Jak budował tę postać?

Tysiek to taki komandos trochę. Z charyzmą. Konkretny. Skupiony. I bezwzględny, ale to chyba normalne w gangsterskim świecie - powiedział Józef Pawłowski.

Walden istniał naprawdę? Tomasz Włosok wyjawia jaka jest prawda!Zobacz więcej

Aktor opowiedział nam też o współpracy z raperem Waldemarem Kastą, którego... słuchał jako 10-latek! Czy Józef Pawłowski rozszyfrował kim jest główny bohater "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

"JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM. HISTORIA PRAWDZIWA" - O CZYM JEST FILM?

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią – czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×