"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" króluje w polskich kinach! Maciej Kawulski lepszy od Patryka Vegi?

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" zobaczyło już ponad 400 tysięcy widzów, z czego 257 tysięcy w weekend premierowy, co daje pierwsze miejsce w polskim box office! Publiczność pokochała film w reżyserii Macieja Kawulskiego z Marcinem Kowalczykiem, Tomaszem Włosokiem w rolach głównych.

Multimedia

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" hitem!

Poprzedni film Macieja Kawulskiego – "Underdog" – zobaczyło w kinach niemal milion widzów, którzy tłumnie zjawili się też na pierwszych seansach "Jak zostałem gangsterem". To tylko niektóre z setek komentarzy zachwyconych filmem widzów (pisownia oryginalna):

Najlepszy z najlepszych...totalna petarda,aktorstwo mistrzostwo

Film jest MEGA MISTRZOSTWO!!!Napewno obejrze jeszcze raz!

Kunszt filmowy szczerze jeszcze żaden film nie wywołał we mnie tylu sprzecznych emocji. Prawdziwy, wzruszający i ukazujący prawdziwe życie pełne przemocy, oddania, lojalności i reguł które rządzą światem

Zdecydowanie najlepszy Gangsterski film o latach 90. Świetne kino akcji, pokazana historia polskiej gangsterki. Świętna gra aktorska, idealna muzyka, ciekawa historia napisana przez złe i brutalne życie (czuć ,ze to z opowiadań kogoś kto siedział w tym wszystkim)

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Patryk Vega w końcu ma konkurencję! Pierwszy mocny polski gangsterski film od dawna?Zobacz więcej

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. Akcja rozpoczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem.

Na oficjalnej ścieżce dźwiękowej z filmu znalazły się również nowe utwory, powstałe specjalnie na potrzeby produkcji: "Ołów" Muńka Staszczyka, "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w wykonaniu Tymka ft. Kasta oraz "Mitoman" Malika Montany. Główną rolę gra Marcin Kowalczyk, a partnerują mu: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Mateusz Nędza, Waldemar Kasta, Piotr Rogucki, Anna Krotoska oraz Jan Frycz, Janusz Chabior i Adam Woronowicz.

Walden istniał naprawdę? Tomasz Włosok wyjawia jaka jest prawda!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×