"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Maciej Kawulski opowiada skąd pomysł na film o gangsterze! Będzie "Underdog 2"?

Tłumy na pokazach przedpremierowych i wielkie oczekiwania odnośnie do frekwencji po premierze - właśnie tak zapowiada się film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Mieliśmy okazję porozmawiać o produkcji z jej reżyserem, Maciejem Kawulskim!

Multimedia

Maciej Kawulski, chociaż jest filmowym samoukiem, wyrasta na jednego z najciekawszych polskich reżyserów kina gatunkowego. Już jego debiutancki "Underdog" pokazywał, że w twórcy drzemie duży potencjał, ale przy okazji "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" widać to jeszcze mocniej!

Skąd pomysł na film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"? Jak do Macieja Kawulskiego trafił scenariusz? Zapytaliśmy!

Pracowaliśmy nad rozwojem dalszej historii mojego debiutu, czyli przygotowaliśmy "Underdoga 2" i wtedy przyszedł do mnie mój przyjaciel Tomek Wardyn wspólnie z Krzysiem Gurecznym, scenarzystą. Napisali, po 8 miesiącach pracy z bohaterem żyjącym, piękny scenariusz.

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Patryk Vega w końcu ma konkurencję! Pierwszy mocny polski gangsterski film od dawna?Zobacz więcej

Skąd pomysł na obsadę filmu, w której znalazły się Natalia Szroeder oraz Natalia Siwiec? Co Kawulski sądzi o ich talencie? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×