"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Nowy polski kryminał mocniejszy od filmów Vegi? Gwiazdy filmu Macieja Kawulskiego odpowiadają!

Za nami oficjalna premiera nowego filmu Macieja Kawulskiego pt. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Produkcja zapowiada się na kryminał mocniejszy od filmów Patryka Vegi! Czy tak jest w rzeczywistości? Sprawdziliśmy!

Multimedia

"JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM. HISTORIA PRAWDZIWA" - RELACJA Z PREMIERY

12 grudnia, w kinie Helios Blue City w Warszawie, odbyła się uroczysta premiera filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W wydarzeniu udział wzięli twórcy, w tym odtwórca roli głównej Marcin Kowalczyk i partnerujący mu Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Janusz Chabior oraz Piotr Rogucki.

Nie zabrakło zaproszonych gwiazd, w tym Blanki Lipińskiej, Mameda Khalidova, Eryka Lubosa, Karoliny Gilon, Klaudii El Dursi, Basi "Candy Girl" Hetmańskiej, Magdaleny Pieczonki, Katarzyny Wołejnio. Film w kinach już 3 stycznia. Pierwsze pokazy przedpremierowe startują 25 grudnia.

Natalia Siwiec i Natalia Szroeder olśniły na uroczystej premierze filmu!Zobacz więcej

Pokażemy kontrast, zderzenie okrutnych ludzi ze zwykłymi ludzkimi sytuacjami – to jest w tym filmie najciekawsze. Nie tylko z psychologicznego punktu widzenia, ale też z punktu widzenia struktur tej przestępczej organizacji. Naszymi bohaterami targają emocje i jeśli te emocje zaczynają rządzić tymi ludźmi, to na koniec dnia rządzą też tymi strukturami. Nasz Bohater to człowiek, który był okrutny, ale przetrwał wszystko i dziś żyje na wolności głównie dlatego, że był zdolny do uczuć. To te emocje, te uczucia i ludzie, którzy pojawiają się w filmie, zabrali go w przestrzeń, która pozwoliła mu przeżyć i przetrwać - mówi reżyser filmu, Maciej Kawulski

Redakcji Telemagazyn.pl również nie mogło zabraknąć na premierze! Sprawdźcie nasze wideo i zobaczcie, co powiedziały nam gwiazdy "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" o produkcji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kaka (gość)

    a po co robi się takie filmy? modelowy kurs jak zostać pięknym i bogatym, tylko wystarczy trochę.... patrzę i widzę że bandyci, złodzieje, sutenerzy, to też ludzie robią źle, ale ładnie czują, mają drugie dno, atrakcyjną duszę i fajni są panowie Pazura, Nowicki, Lubaszenko - to dobrzy aktorzy, zastanówcie się w czym robicie

    15.12.2019 12:50
  • TDK (gość)

    interesująca obsada.I jest mój ulubiony aktor Józef Pawłowski

    14.12.2019 11:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×