"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Walden istniał naprawdę? Tomasz Włosok wyjawia jaka jest prawda!

Do kin właśnie trafił nowy film Macieja Kawulskiego pt. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Jedną z gwiazd produkcji jest Tomasz Włosok, który zdaniem wielu krytyków skradł swoją grą cały film! Obejrzyjcie nasz wywiad z Tomaszem Włosokiem.

Multimedia

Tomasz Włosok w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" wciela się w postać Waldena, najlepszego przyjaciela Wodza (Marcin Kowalczyk), bezimiennego głównego bohatera filmu. Jak początkowo na tę postać patrzył Tomasz Włosok? Jego odpowiedź nas zaskoczyła!

Początkowo postać Waldena wydawała mi się okrutna i mało interesująca, ale później zobaczyłem, że tutaj jest ogromny potencjał, aby tego bohatera uczłowieczyć, zrobić z niego człowieka z krwi i kości.

Marcin Kowalczyk zdradza jak został gangsterem! Jak na film zareaguje "Masa"?Zobacz więcej

Czy Walden istniał naprawdę? To zapewne będzie jedna z głównych kwestii, która będzie ciekawić widzów po seansie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

Z tego co wiem, Walden istniał naprawdę. Ale w naszej wersji jest to postać bardziej pokolorowana, potrzebowaliśmy figury przyjaciela głównego bohatera.

Jak Tomasz Włosok wspomina prace nad "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"? Jaką partnerką na ekranie była Natalia Siwiec? Tego dowiedzie się z naszego wywiadu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Walden (gość)

    Masa masa ssij kutasa

    25.06.2020 00:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×