Jaka naprawdę jest Anna Mucha?

Nie wszystko złoto, co się świeci?

Multimedia

Trudno jest dyskutować o ogromnej popularności Anny Muchy. Aktorka zmiażdżyła w ubiegłym roku swoje konkurentki i to pewnik, że aktorka jest bardziej popularna, niż kiedykolwiek. Mucha z pozycji byłej dziewczyny Kuby Wojewódzkiego urosła do miana wielkiej gwiazdy polskiego showbiznesu. Walczyły o nią stacje TV, prasa zamartwia się o jej kręgosłup i biust, u boku stoi przystojny narzeczony, a nawet Kuba Wojewódzki wróży jej świetlaną przyszłość.

Ale jest jedna rysa na tym kolorowym obrazku. Coraz częściej pojawiają się informacje o trudnym charakterze Muchy. Czy to tylko złośliwe próby podcięcia skrzydeł aktorce, czy karty prawdy, które odkrywają z czasem znajomi Muchy? Trudno powiedzieć, ale po raz wtóry pojawiła się negatywna informacja o Annie Musze.

Ona ma trudny charakter. Jest wyrachowana, pełna sztuczności. Łatwo wyładowuje emocje na innych. Pamiętam, jak kiedyś wyżywała się na jednej z księgowych. Lubi pokazywać swą wyższość. Ale dla gawiedzi będzie do rany przyłóż. Dużo w niej sprzeczności - czytamy w Twoim Imperium wypowiedź anonima.

A wy jak oceniacie Muchę?

Czytaj także: Zgrzyty w “You Can Dance" przez Muchę!? Mucha znowu chwali się wygraną w TzG! Nie lubi dzieci Czuje się wielką gwiazdą!?

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Bardzo wyniosła, nieprzyjemna i zarozumiała. Wszystko i wszystkich krytykuje, choć rzeczywistość jest inna. To nie gwiazda, to zwykła celebrytka z podłym charakterem

    08.04.2018 16:40
  • Kelner (gość)

    Nie raz obsługuje ta panią i stwierdzam iż ma ciężki i nieprzyjemny charakter. Nie dziwie się ze nawet wśród swoich kolegów i koleżanek aktorów ma taką opinię. Niestety myśli ze jest kims a tak naprawdę chamstwo się z niej wylewa. Źle traktuje ludzi i tyle.

    18.12.2015 00:47
  • ja (gość)

    "takich Ań Much jest na prowincji setki tysiące... , tylko nie partycypują one w systemie"

    28.11.2015 15:46
  • Domi (gość)

    Co prawda komentarz po czasie, ale ślad po nim zostanie w internecie. Dziś miałam (nie)przyjemność obsługiwać Panią Annę w sklepie i zastanawiałam się czy tylko w tym przypadku próbowała coś wyłudzić? Albo zniżkę, albo produkt za darmo, albo to, albo tamto... Niestety po jednym spotkaniu z tą Panią muszę stwierdzić, że "wyżej s*a niż du*ę ma"...

    24.05.2014 20:15
  • Paweł (gość)

    Oszustka i tyle.

    17.01.2010 20:06
  • 8pasazer (gość)

    w showbiz kariere robia perly oraz Ci ktorzy sa wyjatkowo glosni wulgarni prymitywni bezczelni itp/itd. Dla mnie Mucha to na pewno nie jest perla...

    07.01.2010 20:23
  • eFF.xd (gość)

    Hmm.. ja myśle, że to miła dziewczyna.. ale niekiedy zastanawiam sie jaka ona jest na prawdę.. Z jednej srtony kwiczy, skacze, śpiewa, śmieje się na cały głos, a za chwilke jest poważna, ''dorosła'', ładnie sie wysławia itp.. Mimo wszystko lubię ją. każdy ma coś za uszami!  Pozdrawiam ;)

    07.01.2010 19:43
  • eFF. xd ;* (gość)

    Hmm.. ja myśle, że to miła dziewczyna.. ale niekiedy zastanawiam sie jaka ona jest na prawdę.. Z jednej srtony kwiczy, skacze, śpiewa, śmieje się na cały głos, a za chwilke jest poważna, ''dorosła'', ładnie sie wysławia itp.. Mimo wszystko lubię ją. każdy ma coś za uszami! ;) Pozdrawiam

    07.01.2010 19:40
  • eFF. xd ;* (gość)

    Hmm.. ja myśle, że to miła dziewczyna.. ale niekiedy zastanawiam sie jaka ona jest na prawdę.. Z jednej srtony kwiczy, skacze, śpiewa, śmieje się na cały głos, a za chwilke jest poważna, ''dorosła'', ładnie sie wysławia itp.. Mimo wszystko lubię ją. każdy ma coś za uszami! ;) Pozdrawiam

    07.01.2010 19:39
  • jas (gość)

    Ania Mucha dostała miejsce w windzie. W Polsce nie brakuje pięknych i zdolnych kobiet, wiele z nich idąc piechotą, nie dojdzie nigdzie.

    07.01.2010 19:03
  • Filip (gość)

    Anna wyrosła do miana "gwiazdy" udało jej się a jak wiadomo w Polsce nic nie trwa wiecznie. Nie znamy jej prywatnie. Co o niej sądze? znakomita aktorka i tego się trzymam a jaka jest w życiu prywatnym to jej sprawa. A użytkownik PRAWDA gada bzdury.

    07.01.2010 17:48
  • Filip (gość)

    Anna wyrosła do miana "gwiazdy" udało jej się a jak wiadomo w Polsce nic nie trwa wiecznie. Nie znamy jej prywatnie. Co o niej sądze? znakomita aktorka i tego się trzymam a jaka jest w życiu prywatnym to jej sprawa. A użytkownik PRAWDA gada bzdury.

    07.01.2010 17:43
  • hmmm (gość)

    potrafiła wykorzystać swoje silne parcie na szkło i udało się jej omamić ludzi i niema dorobku ani artystycznego ani innego żeby ja tak hołubić jedynie to ma ładne ciało i jest bardzo sprytna to wszystko

    07.01.2010 15:25
  • brak słów... (gość)

    "...urosła do miana wielkiej gwiazdy polskiego showbiznesu..." - HAHAHA!!! Anka, nie była, nie jest i nie będzie jak Wy to nazywacie "gwiazdą". Gwiazdy są ale na niebie!!! Widać, że ma ciężki charakter... jest sztuczna, podobnie też się zachowuje... szkoda słów... :/

    06.01.2010 23:22
  • PRAWDA (gość)

    NIC Z SOBĄ NIE REPREZENTUJE PODOBNIE JAK DODA...

    06.01.2010 23:15
  • Paweł (gość)

    A jakżeż mogę ją ocenić skoro jej nie znam .....

    06.01.2010 22:29
  • ... (gość)

    Beznadziejna to TY jesteś (albo beznadziejny bo niewiem kto pisze ten komentarz)Muszka jest THE BEST!!!

    06.01.2010 20:40
  • ... (gość)

    jest beznadziejna i sztuczna!!!

    06.01.2010 18:33
  • mig2@...

    wydaje się, że ordynarna uroda idzie w parze z charakterem