"Jaka to melodia?". Izabella Krzan i Rafał Brzozowski zaśpiewali w duecie. Widzowie pod wrażeniem wokalnych wyczynów modelki!

Stało się! Izabella Krzan i Rafał Brzozowski zaśpiewali razem w programie "Jaka to melodia?". Jak wypadli w duecie? Widzowie są pod wrażeniem wokalnych umiejętności modelki i pytają o jej karierę muzyczną!

Multimedia

Izabella Krzan zachwyciła widzów swoim głosem!

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski znają się jak łyse konie! Oboje zaczynali w powracającym po wielu latach "Kole fortuny", ale niedługo potem ich zawodowe drogi się rozeszły. Na szczęście nie na długo!

Izabella Krzan obchodzi urodziny! Jak zmieniła się od wyborów Miss Polonia i debiutu w TVP?Zobacz więcej

Izabella Krzan zadebiutowała ostatnio w zupełnie nowej roli w programie "Jaka to melodia?", który od września 2019 roku prowadzi jej serdeczny kolega, Rafał Brzozowski. Krzan zaśpiewała w duecie z prowadzącym utwór "Only You" i zachwyciła widzów swoim głosem.

Ci nie szczędzą jej teraz komplementów w komentarzach na forach internetowych i pytają, czy zamierza kontynuować przygodę z muzyką.

Z wielką przyjemnością słucha się tego wykonania!

Super niespodzianka i super wykonanie! Brawo za pokazanie się z zupełnie nowej strony!

Pięknie razem wykonaliście ten cudowny utwór

Zaśpiewacie jeszcze coś razem? Iza ma talent!

A co ty sądzisz o wokalnym duecie Izabelli Krzan i Rafała Brzozowskiego? Dali radę? Przypominamy, że Iza Krzan jakiś czas temu w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że na poważnie myśli o śpiewaniu. Rozważa już ponoć lekcje śpiewu. -Lubię się rozwijać i próbować nowych rzeczy. Gdyby okazało się, że to rzeczywiście fajnie brzmi, to choćby z potrzeby własnego rozwoju raz na jakiś czas chętnie wezmę lekcje śpiewu - zdradziła modelka.

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ladun (gość)

    Przecież to jawne oszustwo jest, ona na sto procent nie gra na tym fortepianie i nie spiewa również, to z playbacku jest a ona poćwiczyła otwierać usta równo, w konia was zrobili wszystkich, ostatnio w jaka to melodia sama utwór wykonywała i też był playback, nawet ruszać się dobrze nie potrafi, tylko stoi i kręci ciałem w jedną i drugą stronę naprzemiennie, zrobili was w konia po całości xd

    29.03.2021 13:09
  • Łysa Śpiewaczka (gość)

    Raz na jakiś czas lekcja śpiewu nie wystarczy. Łatwo zaśpiewać w ramach jednej oktawy prosty utwór, ale prawdziwa sztuka wymaga ciężkiej pracy. Wystarczyło porównać wczoraj z Reni Jusis, która swobodnie improwizuje z odśpiewaniem, przyznaję, poprawnym, prostej melodyjki. To jak porównanie "wlazł kotka" z arią operową.

    11.03.2021 18:11
  • Pre (gość)

    Najwidoczniej lepiej patrzeć na modelki udające grę niż na brzydkich muzyków, którzy potrafią grać na instrumentach.

    25.02.2021 01:40
  • Lea (gość)

    Chciałabym zobaczyć i posłuchać osoby krytykujące. Zapewne zdecydowana większość nie ma nic do pokazania, zaprezentowania, za wiele nie umie, jedynie wielkie EGO ma. Czyli taki polski standard.

    24.02.2021 14:20
  • Elinka (gość)

    Jakoś mi ta Pani nie pasuje do Pnś i innych programów TV .No cóż protekcja robi swoje...nie pisze przez zazdrość ale najzwyczajniej trzeba mieć talent .Miss owszem ładna dziewczyna ale nie robić z niej na siłę utalentowanej bo tak nie jest.no nie wiem może jak dłużej popracuje nad dykcją to być może coś z tego będzie czego jej życzę. A piosenka śliczna i fajnie im to wyszło.....mówię popracuje nad sobą to i może będzie coś z tego.Trening czyni mistrza.

    23.02.2021 20:19
  • Kris (gość)

    Iza rób swoje ,ludzie to zazdrosni są i w głowach im się po przewracalo a sami to nic nie potrfia

    23.02.2021 17:07
  • Jan (gość)

    Bardzo ładna kobieta co wy chcecie od niej brawo Iza

    23.02.2021 10:11
  • Krystyna (gość)

    Iza moze sprzatac studio a nie w telewizji przelaczam program na jej widok i idjoty norbieg0

    23.02.2021 05:17
  • Kris (gość)

    Z playbacku, to nawet Zenek i Brzozowski dobrze śpiewają.

    22.02.2021 21:46
  • Ada (gość)

    To fakt jej mowa to gęganie.Nie wiem czy logopeda jeszcze zdołałby tu coś uczynić.Taka osoba prowadząca PNŚ -nie .Dykcja to podstawa.Ale piosenka z Panem Rafałem spodobała mi się .Ładna.

    22.02.2021 20:33
  • Arturedi (gość)

    Ebu Eba czy widziałaś kiedykolwiek piękna kobietę? Płaski nos i ohydne dźwięki. Szkoda słów. W świecie mogłaby sprzątać plan.

    22.02.2021 20:01
  • Arturedi (gość)

    Ebu Eba czy widziałaś kiedykolwiek piękna kobietę? Płaski nos i ohydne dźwięki. Szkoda słów. W świecie mogłaby sprzątać plan.

    22.02.2021 16:31
  • Arletta (gość)

    Krzan po prostu nie nadaje się do TV. Ma fatalna wymowę i w końcu ją pogonią. Nawet początkujący laryngolog wie że to nie mowa tylko gęganie. Ona biedna szarpie się publikuje półcycki. A i tak jak się odezwie to tylko gęganie. Krzan gęgata mówią operatorzy tvp

    22.02.2021 16:28
  • Babcia (gość)

    Bardzo ładna i fajna dziewczyna czego wy chcecie.

    22.02.2021 15:48
  • Artur (gość)

    Jak może ktoś pięknie śpiewać kiedy nie potrafi czysto mówić. Wszyscy wiedzą że ta pani to po prostu gęgata. Gęga bo ma płaskonosie podwijnie spłaszczone. I polipy do operacji. W Polsce liczą się układy a nie czystość wymowy. Przecież to dziennikarstwo a nie przedszkole. Podobnie gęgaty jest Kurzajewski. Pasują do siebie niechby sobie pogegali. Uroda tej pani dyskusyjna. Po prostu Gęgata. Trzeba bolca operować.

    22.02.2021 15:38
  • Pre (gość)

    Niech zagra i zaśpiewa na żywo, a nie macha rączkami i otwiera usta do playbacku. A Rafał gra od dziecka.

    22.02.2021 14:41
  • My (gość)

    Można prosić? Dość tej pani.

    22.02.2021 14:21
  • Pre (gość)

    Od kiedy Izabella umie grać na fortepianie?

    22.02.2021 12:50
  • Ebu-Eba (gość)

    zazdrośnice - zazdroszczą jej urody i wdzięku. Piękna Izo ! Nie zwracaj na te fejki uwagi.

    22.02.2021 12:50
  • Bogdan (gość)

    @Maria: pełna zgoda!

    22.02.2021 12:46
NowszeStarsze