"Jaka to melodia". Kiedy premiera nowego programu Roberta Janowskiego? "Wszystko idzie w dobrym kierunku."

Roberta Janowskiego w roli prowadzącego "Jaka to melodia" już nie zobaczymy, ale artysta pracuje nad nowy programem. Jaka ma być jego nowa propozycja artystyczna i na kiedy planowana jest premiera? Monika Janowska, managerka Roberta Janowskiego ujawniła w tej kwestii pierwsze szczegóły.

Multimedia

Robert Janowski w 2018 roku musiał rozstać się z programem "Jaka to melodia". Władze TVP postanowiły zmienić formułę teleturnieju i znaleźć nowego prowadzącego, którym został Norbi. Mimo, że przygoda z "Jaka to melodia?" skończyła się dla Roberta Janowskiego dość niespodziewanie, artysta od początku zapewniał, że powróci na mały ekran z nowym formatem.

Nie chciałbym zostawiać swoich widzów, których najbardziej mi szkoda w tym przykrym zdarzeniu, że nie będzie programu "Jaka to melodia?" z moim udziałem. W związku z tym mamy w planach na 95 proc. już klepniętych, że od wiosny wystartujemy z nową propozycją artystyczną – mówi Robert Janowski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Robert Janowski zdradził tytuł nowego programu! Kiedy premiera? Gdzie oglądać? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dziennikarz jakiś czas temu sugerował, że tytuł jego nowego programu może brzmieć "Jaka to muzyka". Monika Janowska, managerka Roberta Janowskiego w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl zdradziła, że wciąż trwają intensywne rozmowy pomiędzy dziennikarzem a jednym producentem nowego programu.

Konkretnego terminu jeszcze nie ma, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Dokładny termin zależy od wszystkich zainteresowanych m.in. od producenta show, ale też od stacji telewizyjnej. Jeśli uda się na dniach spiąć wszystko - wystartujemy wiosną. Najpóźniej jednak w jesiennej ramówce - powiedziała w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Czekacie na nowy program Roberta Janowskiego?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×