"Jaka to melodia?" powraca! Zdjęcia do nowych odcinków już ruszyły. Co z zasadami bezpieczeństwa?

Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków programu "Jaka to melodia?". Rafał Brzozowski poinformował o tym na Instagramie. Co jednak z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w czasach pandemii? Będą zmiany!

Multimedia

Rafał Brzozowski wrócił na plan teleturnieju "Jaka to melodia?". Wokalista poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Już wkrótce widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki programu, ale bez udziału publiczności.

Twórcy teleturnieju muszą zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. Formuła programu została więc nieco zmieniona.

Tak, program wznowił zdjęcia, oczywiście bez publiczności i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa w czasach pandemii - powiedziała w rozmowie z "Plejadą" Agnieszka Lenart, szefowa działu PR TVP.

Rafał Brzozowski w rozmowie z Plejadą ujawnił, że studio programu musiało zostać przebudowane, aby zwiększyć odległość między uczestnikami.

Zarówno my, jak i uczestnicy wchodzą na plan w maskach, które do samego nagrania są zdejmowane, a potem znów zakładane. Uczestnicy mają swoje garderoby w namiotach, moja garderoba to kamper. Każdy jest oddzielony, nawet kostium przynoszony jest w maskach. - wyznał muzyk.

"Jaka to melodia?" i "Jeden z dziesięciu" wstrzymane! Co obejrzymy zamiast nich?Zobacz więcej

Jak czytamy na profilu programu w mediach społecznościowych, premierowy odcinek "Jaka to melodia?" będzie można oglądać już w najbliższy poniedziałek, 4 maja br.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×