"Jaka to melodia". Rafał Brzozowski lepszy od Norbiego? Program zanotował wzrost oglądalności!

Od września możemy oglądać program "Jaka to melodia" z nowym prowadzącym. Rafał Brzozowski zastąpił Norbiego. Okazuje się, że odcinki, które poprowadził zanotowały wzrost oglądalności!

Multimedia

"Jaka to melodia" lepsza z Brzozowskim niż z Norbim?

Rafał Brzozowski zamienił się z Norbi programami. Jesienią 2019 to on prowadzi "Jaka to melodia", a Norbi jest gospodarzem "Koła fortuny". Jak wynika z danych podanych przez serwis Wirtualnemedia.pl, w pierwszy tygodniu emisji "Jaka to melodia" z nowym prowadzącym zanotowała wzrost oglądalności!

Jakim prowadzącym jest Norbi? Izabella Krzan ocenia następcę Rafała Brzozowskiego! Zobacz więcej

W dniach od 7 do 14 września 2019 roku średnia widownia muzycznego teleturnieju TVP1 wyniosła 1,34 mln osób. Pierwszy odcinek tego sezonu, w którym zadebiutował Rafał Brzozowski oglądało średnio 1,74 mln osób.

To oznacza, że Brzozowski przyciągnął przed telewizory więcej widzów niż Norbi. Średnia widownia "Jaka to melodia" w analogicznym okresie rok wcześniej, tj. od 8 do 15 września 2018 roku wyniosła bowiem 1,15 mln osób. Wygląda na to, że to była dobra zmiana.

Rafał Brzozowski szczerze o nowym programie Roberta Janowskiego. Będą konkurować? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • panie lafle czy ja nowak piotr chce pojehadż do jakej tomelodi (gość)

    panie roberśe norbi dużuk czy pan jest kole foltuny jaka tomelodia z rafałem bzozowskim piotr nowak jest wdomu

    04.10.2019 15:17
  • Katarzyna (gość)

    Super zmiana jest kolorowo i wesolo. Czy kiedys w jaka to melodia wystapi Thomas Anders. Super program.

    21.09.2019 19:27
  • barbara (gość)

    Brzozowski o niebo lepszy od Norbiego,chociaż nie dorównuje na razie Janowskiemu. Norbi w Melodii był potwornie denerwujący. Gdy ktoś próbuje być na siłę "fajny",to fałsz wychodzi od razu.

    21.09.2019 19:23
  • Alish (gość)

    Norbi w kole fortuny to wielka porażka! Wykrzykuje, gada od rzeczy..... Nie pasuje do Izy. Przestałam oglądać koło fortuny.

    21.09.2019 14:52
  • mpp (gość)

    a moim zdaniem to Brzozowski nie potrafi prowadzic porzadnie programu, jest drętwy i stara się na siłe byc smieszny

    21.09.2019 10:24
  • Ula B (gość)

    Norbi nie nadaje się na prowadzącego ;👎👎👎👎👎

    20.09.2019 13:54
  • Ara7 (gość)

    Norbi porażka... pogrąży wszystko

    20.09.2019 09:30
  • Stary (gość)

    Nic nie ujmujac Norbiemu,ale on pasuje w kole fortuny do Izabeli jak wol do karety.

    19.09.2019 18:11
  • Beka (gość)

    Uważam ze oba programy są dobre. Nie chciałabym aby Rafał prowadził oba gdyż byłam na nagraniach kola jako widz i wiem że nagrywa się po 4 odcinki czasem po kilka dni. Ludzie chcielibyście Go zajechać. Uważam że Norbiego mógłby zstąpić Brzózka albo ten młody co prowadzi Lajk

    19.09.2019 14:49
  • Gosia (gość)

    Lubiłam oglądać Koło foruny z Brzozowskim ale teraz jak się zamienili z Norbim to jest totalna katastrofa, On nie nadaje się do prowadzenia żadnego teleturnieju

    19.09.2019 13:45
  • P (gość)

    Rafał jest super śpiewać umie bo Norbi nie zaśpiewał żadnej piosenki lubiłam koło fortuny teraz nie oglądam dlatego że bez Pana Rafała to już nie jest to on ma coś w głosie że przyciąga widza jest super

    19.09.2019 11:46
  • Krystyna (gość)

    Kazdy asluguje na szanse i trzeba mu ja dac Latwo krytykowac

    19.09.2019 11:14
  • Dorcia (gość)

    Co się tak wszyscy zawzieli na tego Norbiego. Ludzie karmią się hejtem. Nikt nikogo nie musi lubić ale to nie oznacza że należy od razu tego kogoś stale krytykować czy wylewac na kogoś pomyje. Jak każdy Norbi ma i przeciwników i zwolenników. Wydaje mi się że ludzie nie potrafią już żyć żeby kogoś nie obrzucic błotem. Niech sobie prowadzi program jaki chce czy jaki mu dadzą a po co te ciągle narzekania i krytyki. Mnie wkurzaja również niektóre programy ale to nie znaczy że mam tych ludzi hejtowac, obrażać czy ciągle narzekać. Zmieniam kanał i oglądam po prostu co innego.

    19.09.2019 09:08
  • Ela (gość)

    Przez Norbiego nie oglądałam jaka to melodia a teraz nie oglądam koła fortuny przykro mi ale on się nie nadaje do tej roli.

    19.09.2019 08:59
  • Edzia (gość)

    Nie wiem co Panu Kurskiemu przyszlo do głowy zatrudniać Norbiego .jego miejsce to scena A do takich programów jak jaka to melodia i Koło Fortuny to właśnie nadaje się Rafał z Iza..i to się chce oglądać

    19.09.2019 08:43
  • Gość (gość)

    Co za bzdury zmiana była besensownym ruchem Prezesa .Zmienili jak pionki w warcaby. Oglądalność jest dużo mniejsza .Większa grupa znajomych wcale z tego powodu nie ogląda

    19.09.2019 08:43
  • Ela (gość)

    Nie jest zle Norbi potrzebuje trochę czasu

    19.09.2019 08:21
  • Basia (gość)

    Z powodu Norbiego nie oglądam już Koła Fortuny

    19.09.2019 08:18
  • Ruda (gość)

    Każdy lepszy od Norbiego.

    19.09.2019 08:16
  • Barbara (gość)

    Powiem tak Roberta Janowskiego nikt nie pokona.Pan Janowski jak do tej pory był najlepszy. To proszę sobie za pamiętać. Panie kto wysoko mierzy, ten szybko spada.

    19.09.2019 08:14
NowszeStarsze