"Jaka to melodia". Robert Janowski odszedł z programu! "Przypominało to wręcz sektę" [ZDJĘCIA]

Robert Janowski podjął decyzję w sprawie swoich dalszych występów w "Jaka to melodia". Jego odejście będzie dla wielu widzów rozczarowaniem, jednak zmiana prowadzącego może okazać się zbawienna dla programu.

Multimedia

Robert Janowski po ponad 20 latach współpracy nie podpisał umowy na dalsze prowadzenie programu "Jaka to melodia". Wszystko przez brak porozumienia z TVP, która postanowiła odsunąć zewnętrzne firmy od produkcji teleturnieju.

Osoba współpracująca przy produkcji programu zdradziła SE, że nie bez przyczyny w "Jaka to melodia" występowali często ci sami uczestnicy, dla których udział w teleturnieju stał się drugą pracą. Przypominało to wręcz sektę, bo normalny człowiek nie miał szans tam się dostać - powiedział informator. Okazuje się, że przed nagraniem zawodnicy mieli dostęp do listy piosenek, które zostały wykorzystane w danym odcinku. Dzięki temu byli w stanie odgadnąć utwór po tzw. "jednej nutce", co z punktu widzenia telewidzów wydawało się niemożliwe. Robert Janowski brał aktywny udział w tym procederze i przyjaźnił się z wieloma z uczestników swojego programu.

Niestety, sprawiło to, że widzowie przestali lubić "Jaka to melodia". Sami nie byli w stanie odgadnąć żadnej z piosenek, a to odbierało im radość z programu. Dlatego też teleturniej miał coraz mniejszą oglądalność. Czy to się teraz zmieni?

Wiemy, kiedy premiera nowego tanecznego show Polsatu! [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Rok temu TVP wykupiła licencję teleturnieju, a teraz postanowiła wprowadzić w nim wiele zmian. Nie wszystkie przypadły do gustu Janowskiemu, który w tej sytuacji zrezygnował z funkcji prowadzącego. Nie wiadomo jeszcze, kto go zastąpi, jednak możemy się spodziewać, że "Jaka to melodia" przejdzie istną metamorfozę - oby na lepsze!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Wrzos (gość)

  Jak możecie tak bezpodstawnie oczerniać człowieka oglądałam ten program od lat i nie podoba mi się , co za bzdury wypisujecie wstydzilibyście

  13.08.2018 09:18
 • koks (gość)

  toto wszystko ściema twp

  11.08.2018 22:34
 • Stary dziadek (gość)

  UFF jezeli to prawda to Panie Robercie wpisuje się Pan do grona kłamczuszków , i w ten sposób następuje utrata zaufania i przekłada na całą branże.Ja co prawda mam drewniane ucho i rzeczywiście zawsze się dziwiłem fenomenowi jednej nutki.Szkoda i przykro.!!

  11.08.2018 21:07
 • Karmel (gość)

  Może znowu zacznę oglądać ten program.

  11.08.2018 19:06
 • Ryhó (gość)

  Ten program ma beznadziejny regulamin, każdy może się wykuć piosenek wykonawców których mają podanych, ci ludzie mogą nie mieć żadnej wiedzy muzycznej. Nic - ani wykonawcy ani piosenki ani cokolwiek nie powinno być ujawniane uczestnikom wtedy byłoby uczciwie. I nie było by odgadywania po jednej nutce tylko po 5 czy 10, a może wcale, wiele uczestników by nawet nie znało wielu wykonawców ani tym bardziej ich piosenek, ale byłoby uczciwie, bo wygrywała by osoba która ma większą wiedzę muzyczną, zna więcej piosenek i wykonawców, a nie ta co bardziej się wykuła z listy.

  11.08.2018 12:15
 • Kawka (gość)

  Mam nadzieję że wreszcie będzie można zobaczyć ciekawych ludzi a nie tylko tych od kanapek z wkładką

  10.08.2018 19:25
 • ola (gość)

  wstyd mi za Pana Panie Janowski!wstyd!zero godności!

  10.08.2018 07:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×