"Jaka to melodia". Robert Janowski skomentował nową formułę programu! Skrytykował Norbiego?

Po kilku miesiącach od swojego odejścia z programu "Jaka to melodia", Robert Janowski skomentował nową formułę i prowadzącego! Co powiedział? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Minęło już kilka dobrych miesięcy, od kiedy program "Jaka to melodia" przeszedł prawdziwą rewolucję. Z roli prowadzącego zrezygnował Robert Janowski, który z "Melodią" był związany przez ponad 20 lat, a jego miejsce zajął Norbi. Odświeżona została także formuła programu.

Choć wielu widzów miało wątpliwości co do tych nowości, to "Jaka to melodia" nadal jest obecna na antenie TVP i ma sporą oglądalność. Zaś Robert Janowski już wkrótce zacznie swój nowy program w TV Puls!

Robert Janowski poprowadzi nowe muzyczne show w TV Puls! Będzie lepsze niż "Jaka to melodia"?Zobacz więcej

Dopiero teraz Janowski, w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo, zdecydował się skomentować nową formułę programu. Przyznaje, że obejrzał kilka odcinków, ale jakoś go nie "wciągnęły". W dodatku nie szczędził swojemu następcy kilku słów krytyki...

Nie jest to moja estetyka i nie "wciągnąłem się". Poza tym wciąż wykorzystywane są materiały z gwiazdami i muzyka nagrana jeszcze za moich czasów, a pan Norbert nawet się nie zająknie, usiłując wmówić telewidzom, że są to nowe wykonania. Jest to dla mnie oszustwo, a tego w pracy nie toleruję.

Zgadzacie się z nim?

Tomasz Bagiński autorem nowej czołówki programu informacyjnego TVP!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • stary słuchacz (gość)

    Obecna "Jaka to melodia" jest bardo nie ciekawa, prowadzący macha rękoma zachęcając do wciśnięcia guzika, aż do znudzenia są zapraszani różni aktorzy do gry co w sumie jest bardzo nieciekawe , za dużo jest pogawędek na tematy bardzo nie ciekawe. Za czasów Janowskiego spotkania z różnymi ludźmi były bardzo ciekawe, rozmowy były prowadzone z klasą. Szkoda bardzo że nastąpiła zmiana!!

    19.05.2019 20:49
  • jojo (gość)

    No cóż panie Robert, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść bo inaczej się pozbędą z hukiem.

    17.05.2019 14:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×