"Jaka to melodia". Robert Janowski szykuje pozew przeciwko TVP! Jaki będzie finał tej sprawy? [ZDJĘCIA]

Nowa odsłona programu "Jaka to melodia" bez Roberta Janowskiego budzi coraz większe emocje. Prowadzący, który po ponad 20 latach współpracy nie podpisał umowy na dalsze prowadzenie muzycznego show, zapowiedział właśnie pozew przeciwko TVP. Jaki będzie finał tej sprawy?

Multimedia

"JAKA TO MELODIA" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

Robert Janowski zdecydował się opuścić szeregi programu "Jaka to melodia", którego był gospodarzem przez ponad 20 lat. Powodem ma być brak porozumienia z TVP, która postanowiła odsunąć zewnętrzne firmy od produkcji teleturnieju.

Potwierdzam, że nie wyraziłem woli współpracy przy nowym formacie programu Jaka to melodia.? Nieprawdą jest , że podjąłem decyzję,niezapoznanawszy się ze zmianami. Otóż w rozmowie z pracownikiem ZPR Media, przedstawiającym się jako nowy producent teleturnieju, usłyszałem w jakim zakresie planowane są owe zmiany i dopiero wtedy zadecydowałem, że nie mogę podpisać się pod formatem, który jakością odbiega od dotychczasowego. Z rozmowy z pracownikiem ZPR Media, który, powtarzam, przedstawiał się jako nowy producent JtM? jasno wynikało, że przeformatowanie ma dotyczyć zarówno scenografii (tunel), wykonań artystycznych skierowanych głównie do młodszych odbiorców , zapraszanych gości i gwiazd jak i zmiany reżysera i repertuaru muzycznego . W związku z powyższym, według mnie, te i inne ( dotyczące głównie pozyskania nowych, młodszych widzów) zmiany wpływają niekorzystnie na jakość teleturnieju i dlatego też postanowiłem odejść z programu - skomentował na swojej stronie Robert Janowski.

Robert Janowski odszedł z programu! "Przypominało to wręcz sektę" [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Janowskiego w "Jaka to melodia". Spekulacje na temat nowego prowadzącego programu zostaną rozwiane podczas konferencji ramówkowej TVP. Według plotek nowa wersja "JTM" była przygotowywana z myślą o Halinie Młynkovej. Następnie n giełdzie nazwisk pojawił się Norbi.

Robert Janowski w rozmowie z "Twoje Imperium" zapowiedział pozew przeciwko TVP i "SE".

Nikt i nic nam tego nie zepsuje, choć jest nerwowo. Wiadomości z pierwszych stron gazet, jakoby program "Jaka to melodia?" był ustawianą sektą, są kłamstwem i naruszają dobre imię moje i programu. Telewizja Polska była współproducentem teleturnieju i miała kontrolę nad całością, włącznie z castingami, uczestnikami i merytoryczną całością show. Nie zostawię tego tak, szykuję pozew - ujawnia prezenter.

Jaki będzie finał tej sprawy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Sherlock (gość)

  Olać Jankowskiego. Czemu zmienili pianiste!!!???

  11.02.2019 19:39
 • Berni (gość)

  Według mnie dobrze że prowadzący został zmieniony. Po parunastu odciekach moge powiedzieć że dzięki odejściu Janowskiego w programie jest mniej smętnych piosenek, które on "musiał" wyśpiewać. Program nigdy nie rzucał na kolana, ale od niedawna ogląda mi sie go przyjemniej. Na Norbim oczywiście większość ludzi nie zostawiło suchej nitki a ja myśle że dobrze sie stało.

  06.02.2019 00:32
 • Polaczek (gość)

  Większość ludzi oglądała program ciesząc się ze sposobu prowadzenia Pana Roberta. Teraz to po prostu nudne.

  27.01.2019 18:57
 • OLA (gość)

  PROGRAM JAKA TO MELODIA BEZ ROBERTA JANKOWSKIEGO TO JUZ NIE TO-DRAZNI MNIE SPOSOB BYCIA[PROWADZENIA]PROGRAMU PRZEZ OBECNEGO PREZENTERA.

  28.12.2018 07:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×