"Jaka to melodia?". Spory spadek oglądalności teleturnieju! Widzowie nie chcą Norbiego?

"Jaka to melodia?" odnotowała spory spadek oglądalności! Teleturniej prowadzony przez Norbiego stracił widzów w porównaniu do czasów, gdy prowadził go Robert Janowski.

Multimedia

Norbi prowadził program "Jaka to melodia?" w sezonie 2018/2019. Zastąpił w tej roli Roberta Janowskiego, który z teleturniejem był związany przez ponad 20 lat. Teraz przyszedł czas na podsumowania. Okazuje się, że zmiana prowadzącego nie do końca wyszła TVP na dobre.

Robert Janowski skomentował nową formułę programu! Skrytykował Norbiego?Zobacz więcej

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, od kiedy "Jaka to melodia?" pokazywana jest z Norbim w roli prowadzącego, ogląda ją średnio 1,57 mln widzów. Gdy program prowadził Robert Janowski, miał on widownię o 440 tys. osób większą. W kończącym się sezonie wzrosły natomiast wpływy z reklam. Wyniosły one 65,38 mln zł.

Od 10 czerwca w TVP1 będzie można oglądać powtórki teleturnieju. Nowe odcinki pojawią się jesienią 2019 r. Prowadzącym ma pozostać Norbi.

Robert Janowski poprowadzi nowe muzyczne show w TV Puls! Będzie lepsze niż "Jaka to melodia"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • djfklaj (gość)

    Aż dziwne że tego clowna Norbiego tyle ludzi ogląda.

    07.08.2019 18:03
  • Magda (gość)

    Myślę że dobrze się stało, program na tej zmianie zyskał, powiało świeżością.

    06.07.2019 21:40
  • Ela (gość)

    Janowski był dobrym prowadzocym norbi niech wruci na scene wróć Robert

    12.06.2019 23:34
  • Widz 2234 (gość)

    Super że Norbi został prowadzącym😀 Oglądałem cały sezon i myślę że programowi ta zmiana wyszła na dobre. Pan Janowski moim zdaniem prowadził już za długo ten program i uważał ze każdy powinien robić ten program pod jego dyktando. Tylko NORBI prowadzącym!!!!! Miłych wakacji dla wszystkich twórców i do zobaczenia we wrzesniu😀

    12.06.2019 22:45
  • Widzz (gość)

    Tu nie chodzi o Norbiego, a o Jankowskiego. Po prostu Jankowski nie był prowadzącym programu. On BYŁ tym programem. Wraz z nim można powiedzieć że program się skończył, po prostu

    12.06.2019 22:15
  • Halina (gość)

    Bardzo uwielbiam jak program prowadzi pan Norbi jest bardzo elegancki i nie jest zarozumialy

    12.06.2019 22:13
  • Baśka (gość)

    Janowski nie wracaj , tylko reklamuj Corega Tabs😁. Lata ci lecą, włos ci siwieje żonę chorą zostawiłeś bo żopa szaleje !!!

    12.06.2019 22:08
  • Anka katanka (gość)

    A ja się przekonałam do norbiego, dajcie mu szansę każdy musi jeść, może za bardzo przejol się rolą i bardzo slodzi uczestnikom ale poka, Al że jest sympatycznym wyluzowany widzirejem

    12.06.2019 21:29
  • Wiatr (gość)

    Odkąd prowadzi Norbi nie oglądam programu jaka to melodia nie lubię go a co dopiero jak śpiewa

    12.06.2019 21:26
  • xxl (gość)

    No zdecydowanie lepiej sie ogladalo pana Roberta Jankowskiego w roli prowadzacego Jaka to Melodia,Niestety bylo tak naturalnie a teraz to bardzo rozrywkowo,głosno. Norbi duzo wiecej gadaz uczestnikami,,poco???

    12.06.2019 20:24
  • Grażyna Lewandowska (gość)

    Janowski WRÓĆ.............

    12.06.2019 20:07
  • Kamil (gość)

    Norbi w tej roli jest lepszy niż w śpiewaniu...