Jaki stosunek do pieniędzy mają Anna i Robert Lewandowscy?

Anna Lewandowska przyznała, że choć z mężem zarabiają dużo, pieniądze nie są w ich życiu najważniejsze i nie przywiązują do nich szczególnej wagi.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ANNA LEWANDOWSKA O SWOIM MAŁŻEŃSTWIE [WIDEO] ANNA LEWANDOWSKA: NIKT MI NIE BĘDZIE ZARZUCAŁ, ŻE JESTEM DRUGĄ EWĄ CHODAKOWSKĄ!

Anna i Robert Lewandowscy, dzięki sukcesom odnoszonym w sporcie, zarabiają duże pieniądze. Mistrzyni karate zdradziła, jaki mają z mężem stosunek do swoich zarobków.

- Nadal chodzę do sieciowych sklepów, by kupić sobie ubrania. Myślę, że mamy z Robertem podobne podejście do kwestii finansowych, nie jesteśmy rozrzutni (...) Pieniądze dzisiaj są, jutro mogą się skończyć, dlatego nie są w naszym życiu najważniejsze. Nauczyłam się też nie wstydzić tego, że zarabiamy pieniądze. Oboje ciężko pracowaliśmy i pracujemy na nasz sukces, dlatego lubimy korzystać z tego, co mamy. Potrafimy się także tym dzielić. W Polsce ludziom pieniędzy się zazdrości, w Niemczech z kolei podziwia się tych, którym się powiodło. Zupełnie inne podejście - tłumaczyła w rozmowie z iWoman.pl.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA LEWANDOWSKA OPOWIADA O SWOICH TRENINGACH [WIDEO] ANNA LEWANDOWSKA W KAMPANII REKLAMOWEJ NIKE

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×