Jakie filmy i seriale usuwa HBO GO w lipcu 2021? Co znika z platformy?

Sprawdź, jakie filmy i seriale HBO GO usuwa w lipcu 2021. Czego już nie zobaczymy? Zobaczcie, bo macie ostatnie dni na nadrobienie (przynajmniej niektórych) serialowych i filmowych zaległości. Te produkcje znikną z platformy HBO w lipcu.

Multimedia

Poniżej zamieszczamy tytuły i opisy filmów, które będą w lipcu 2021 usuwane z platformy HBO GO. Oznacza to, że masz ostatnie dni na ich obejrzenie. Lista filmów, które HBO GO usuwa w lipcu jest dość krótka, ale pamiętaj, że może być aktualizowana.

HBO GO. Jakie seriale są usuwane w lipcu 2021?

HBO GO w lipcu 2021 roku zamierza usunąć dwa seriale: Kocham Cię, teraz umieraj oraz Heathers. Ten pierwszy w zasadzie trudno traktować jako serial, ponieważ składa się tylko z jednego sezonu i dwóch odcinków, jest to więc bardziej dwuczęściowy film dokumentalny o sprawie samobójstwa nastolatka. Zdarzenie miało miejsce w 2014 roku.

Druga produkcja, Heathers to serial składający się z jednego, dziesięcioodcinkowego sezonu. To mroczny serial o nastolatkach, ale można go traktować w kategorii czarnej komedii.

HBO GO zaznacza przy nim "Ostatnia szansa", co najpewniej oznacza, że serial zniknie z platformy, a licencja nie zostanie odnowiona.

*Szczegółowe informacje o tych produkcjach znajdziecie w opisach pod zdjęciami.

Zobacz galerię

HBO GO. Jakie filmy są usuwane w lipcu 2021?

Póki co, HBO GO nie planuje usunięcia żadnych produkcji filmowych z platformy w lipcu 2021 roku.

Uwaga! Lista może być aktualizowana. Jest też zmienna, ponieważ zdarza się, że w przypadku niektórych seriali licencja, która właśnie wygasa, może być wkrótce odnowiona, a wspomniane wyżej produkcje znów będą dostępne

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×