Jakie filmy i seriale usuwa Netflix i HBO GO w sierpniu 2021? Co znika z polskich platform?

Komedie, horrory, dramaty i filmy animowane. Z Netfliksa i HBO GO w sierpniu 2021 roku znika sporo produkcji. Jakie filmy i seriale zostaną usunięte do końca wakacji? Sprawdziliśmy!

Multimedia

HBO GO i Netflix - co zostanie usunięte w sierpniu?

Na najbardziej popularnych platformach streamingowych, czyli Netfliksie i HBO GO regularnie pojawiają się nowości. Aby jednak zrobić na nie miejsce w i tak bardzo obszernych bibliotekach, każdego miesiąca usuwane są kolejne filmy i seriale. Jakie produkcje będzie można zobaczyć na Netfliksie i HBO GO w sierpniu po raz ostatni? W ostatni wakacyjny miesiąc zniknie sporo znanych tytułów!

Jakie produkcje znikną z najbardziej popularnych platformach streamingowych?

Kojarzycie komedię obyczajową Sztuka zrywania z Jennifer Aniston i Jennifer Aniston? Produkcja już 15 sierpnia całkowicie znika z Netfliksa.

To opowieść o Brooke i Garym, którzy zamierzają się rozstać. Żadne z nich nie chce jednak opuszczać mieszkania, w którym żyją od kilku lat. Kierując się radami przyjaciół, znajomych i kilku zupełnie obcych osób, oboje rozpoczynają psychologiczną wojnę, która ma skłonić drugą osobę do wyprowadzki. Dzieje się tak do momentu, w którym oboje zdają sobie sprawę, że być może walczą o przyszłość swojego związku.

Erotyk Netfliksa. O czym jest "Sex/life"? Zobacz więcej

Kolejną produkcją, której już po 15 sierpnia nie zobaczymy na Netflix jest American Pie: Wakacje. To jedna z części American Pie, która skupia się na młodszym bracie Stiflera.

Po tym, jak został wydalony ze szkoły, Matt zostaje wysłany na obóz letni. Od razu próbuje ów obóz okablować i, za pomocą ukrytych kamer, podglądać dziewczyny. Ale kiedy straci głowę dla obozowej koleżanki Elyse, postanawia zmienić swoje zachowanie - czytamy w opisie produkcji.

Tylko do 12 sierpnia na BO GO można oglądać Stuber.

Film opowiada o łagodnie usposobionym kierowcy Ubera o imieniu Stu, który zabiera pasażera. Ten okazuje się być policjantem na tropie brutalnego zabójcy. Stu desperacko i ze sprytem stara się walczyć o życie oraz pięciogwiazdkową ocenę. Nietuzinkowa komedia napędzana śmiechem i nieustanną akcją. W rolę głównego bohatera wciela się Kumail Nanjiani. Partneruje mu znany ze Strażników galaktyki Dave Bautista.

Na liście produkcji, których nie zobaczymy już na Netflix jest film animowany Bella i Sebastian.

  • Mieszkający w Alpach odważny chłopiec imieniem Sebastian oraz jego wielki, przyjazny pies Bella przeżywają różne przygody, poszukując dawno zaginionej matki chłopca - czytamy w opisie .

Bella i Sebastian jest dostępna na Netflix tylko do 14 sierpnia.

Zobacz listę wszystkich filmów i seriali, które znikają w sierpniu z HBO GO i Netflix

Zobacz galerię

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o serialu "Katla"Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×