Jakie filmy i seriale usuwa Netflix w lipcu 2021? Co znika z platformy?

W każdym miesiącu na Netfliksie pojawiają się nowe filmy i seriale. Na bieżąco także usuwane są kolejne tytuły. Które produkcje znikną z platformy w lipcu 2021 roku? Podano pierwsze tytuły, z którymi przyjdzie się użytkownikom pożegnać!

Multimedia

Netflix - co znika z platformy w lipcu 2021?

Z jakimi tytułami rozstaje się Netflix w lipcu tego roku? Pojawiły się już pierwsze tytuły, z którymi widzowie będą musieli rozstać się na stałe. Jakich filmów, seriali i programów nie zobaczymy już na Netfliksie? Jeśli jeszcze ich nie widziałeś, koniecznie musisz nadrobić zaległości! To ostatnia szansa!

Jeśli jesteś fanem anime, mamy dla Ciebie smutną wiadomość. 7 lipca z platformy na zawsze zniknie Magi: Adventure of Sinbad. Produkcja była dostępna na Netfliksie od 2016 roku. - Na wiele lat przed wstąpieniem na tron Sinbad dorasta w rybackiej osadzie. Po śmierci ojca jego matka prosi Yunan, aby wziął chłopaka pod swoje skrzydła - brzmi opis produkcji, dostępny na platformie.

Popularne na Netfliksie anime. Poznaj produkcje podobne do "Sailor Moon"Zobacz więcej

Także w lipcu na stałe znika obyczajowa komedia Speech & Debate. Historia opowiada o trojgu kreatywnych nastolatków, oburzonych hipokryzją otaczających ich dorosłych, którzy próbują walczyć o prawdę w reaktywowanym klubie dyskusyjnym.

Co jeszcze znika z Netfliksa? Sprawdź w galerii:

Te tytuły znikają z Netfliksa w lipcu. Ostatnia szansa na ich obejrzenie! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Nowości na Netfliksie w lipcu 2021

Coś się kończy, a coś zaczyna. Na platformie w lipcu pojawi się wiele nowości. Wśród nich filmy, seriale i coś dla najmłodszych.

W tym miesiącu na platformie pojawi się trylogia Ulica Strachu. Część 1: 1994 pojawi się na Netflix już 2 lipca. Druga część to rok 1978, a trzecia ma w tytule rok 1666.

Trylogia „Ulica Strachu” oparta na bestsellerowej serii powieści R.L. Stine’a opowiada mroczną 300-letnią historię miasteczka Shadyside — historię koszmaru, której nowy rozdział właśnie się pisze - czytamy w opisie produkcji.

Co jeszcze zadebiutuje w lipcu na Netfliksie? Sprawdź:

Wyczekiwane kontynuacje i obiecujące nowości. Co pojawi się w lipcu na Netfliksie? Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×