Jakub Jankiewicz karierę zaczynał jako dziecko. Grał Kostka w "Listach do M." i nie tylko. Dziś jest dorosły. Zobaczcie, jak się zmienił

Jakub Jankiewicz polskim fanom kina jest znany przede wszystkim z "Listów do M". Aktor skradł serca widzów w 2011 roku dzięki roli rezolutnego Kostka, czyli ekranowego syna Macieja Stuhra. Od premiery pierwszej części uwielbianej świątecznej serii minęło już 10 lat. Jak zmienił się od tamtego czasu Jankiewicz? Czym się dzisiaj zajmuje?

Multimedia

Młoda gwiazda "Listów do M"

Jakub Jankiewicz to dla wielu Polaków filmowy Kostek Konieczny z „Listów do M”. W 2011 roku widzowie po raz pierwszy zobaczyli młodego aktora w tej roli. Chłopiec miał wtedy 8 lat i od razu wszystkich zauroczył. Nie wielu fanów świątecznego hitu wiedziało wtedy, że nie był to debiut aktorski Jakuba. Już wcześniej pojawiał się w takich serialach jak „M jak miłość” czy „Prosto w serce”. Prawdziwą rozpoznawalność przyniosła mu jednak praca na planie wspomnianego wcześniej filmu. Od czasu premiery „Listów do M” minęło już 10 lat. Jak przez ten czas zmienił się Jankiewicz? Czy dalej rozwijał karierę aktorską?

Agnieszka Dygant kiedyś i dziś. Przez lata zmieniła się nie do poznania!Zobacz więcej

”Listy do M’. Jakub Jankiewicz jest już dorosłym mężczyzną

Na początku 2021 roku aktor skończył 18 lat. Jankiewicz nie jest już więc tym samym małym chłopcem, którego podziwialiśmy na ekranie. Teraz to już mężczyzna. Po zakończeniu swojej przygody ze świątecznym filmem Jakub nie porzucił aktorstwa. Brał później udział w wielu projektach. Do tej pory wciela się w różne role. Niedawno pojawił się "Dzieciach z Windermere", ale również wrócił do serialu "Na dobre i na złe". Oprócz występowania przed kamerą zajmuje się dubbingiem. Poza pracą ma też wiele zainteresowań np. taniec, sport, śpiew, czym dzieli się w Internecie.

Jakub Jankiewicz należy do pokolenia, które chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziemy wiele jego postów. Od jakiegoś czasu rozwija również swój profil na TikToku. Jak widać na zdjęciach i filmikach, Jakub bardzo się zmienił. Aktor urósł i zmężniał. Z małym Kubą łączą go teraz jedynie włosy.

Jak wygląda teraz Jakub Jankiewicz? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×