jamala w tańcu z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". To już pewne! Ukraińska gwiazda wystąpi w "Dancing with the Stars". Polsat potwierdził udział Jamali w kolejnej edycji tanecznego show

Telewizja Polsat potwierdziła kolejnego uczestnika najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Będzie nią Jamala, ukraińska piosenarka, o której udziale w tanecznym show spekulowano już od jakiegoś czasu. Ujawniono również, że podczas jej udziału w programie organizowane będą zbiórki pieniędzy na rzecz ofiar wojny na Ukrainie.

22.07.2022Taniec z gwiazdami

Przeczytaj także:

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 6. Jamala i Jacek Jeschke żegnają się z programem! Jednak to komentarz Iwony Pawlović o Michaelu Danilczuku wzbudził prawdziwą sensację

Za nami 6. odcinek 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Tym razem gwiazdy zaprezentowały swoje taneczne umiejętności do piosenek z filmu "Dirty Dancing". Decyzją telewidzów z tanecznym show pożegnali się Jamala i Jacek Jeschke! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 6. odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

03.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13". Widzowie krytykują werdykt i przewidują finał! Ich zdaniem o Kryształową Kulę zawalczy Jamala i Jacek Jelonek!

Za nami 4. odcinki programu "Taniec z gwiazdami". Format, jak co sezon, budzi ogromne emocje wśród widzów! Nie inaczej jest i z 13. edycją tanecznego show Polsatu, w którym zmierzyli się znani i lubiani. Werdykt 4. odcinka mocno zirytował widzów, którzy nie kryją rozgoryczenia i wskazują, kogo spodziewają się zobaczyć w finale - bynajmniej nie za sprawą rewelacyjnych występów.

20.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami". Teraz Jamala, a wcześniej? Przypominamy, które zagraniczne gwiazdy tańczyły w programie

Trwa 13. edycja "Tańca z gwiazdami". Jedną z jej uczestniczek jest ukraińska piosenkarka, aktorka i autorka tekstów krymskotatarskiego pochodzenia - Jamala. Wcześniej na parkiecie tanecznego show pojawiali się już inne zagraniczne gwiazdy. Byli wśród nich m.in. aktorzy, muzycy czy sportowcy. Przypomnijmy sobie, jak w programie poszło Conrado Moreno czy Helenie Vondráčkovej.

18.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13". Maja Włoszczowska nie powinna odpaść? Zdaniem widzów najgorsza była Jamala i Karolina Pisarek! "Niesprawiedliwość w ocenianiu jest przerażająca"

Najnowsza edycja programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" od 1. odcinka budzi ogromne emocje. Nie inaczej było po 3. odcinku - werdykt ponownie rozjuszył widzów! W komentarzach internauci nie szczędzą gorzkich słów, które kierują do twórców programu. Co dokładnie drażni widzów i co zarzucają produkcji? Padają mocne zarzuty!

13.09.2022Taniec z gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×